"Закид про Зеленского і Патрушева в Омані може бути частиною спецоперації", - Фесенко

Закид інформації про зустріч президента України Володимира Зеленського з секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим в Омані може бути частиною спецоперації. Відповідну думку в коментарі InfoResist висловив політолог, голова Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, передають Патріоти України.

За його словами, організаторами даної спецоперації можуть бути люди колишнього президента Петра Порошенка, у яких залишилися зв’язки в спецслужбах з метою дискредитації політичного противника.

“Але я не виключаю, оскільки мова йде про високопоставленого російського чиновника, це може бути так звана боротьба веж Кремля. Це теж така популярна і поширена історія. Там теж внутрішньовидова боротьба дуже сильна. І змагання між вежами, пов’язаними з силовиками, а силовики це Патрушев і ряд інших товаришів, ніби є вежа, пов’язана з Сурковим і так далі”, – зазначив Фесенко.

Серед іншого Фесенко не виключив, що ситуація, що склалася, може бути використана певними людьми для зміни вектору переговорного процесу по Донбасу.

“Тому тут можуть бути навіть на російському рівні, причому спрямовані проти Єрмака побічно, для того, щоб послабити позиції Козака. Відповідно підставити Зеленського і Козака, послабити їхні позиції, розірвати всі переговорні лінії, які так чи інакше чи сформовані, або намагаються сформувати. Таким чином за свій ексклюзивний статус у переговорах можуть боротися люди в Кремлі, а також у нас. Наприклад, той же Медведчук і його союзники в Росії”, – додав він.

Політолог також зазначив, що ситуація з Оманом може негативно вплинути на рейтинг Зеленського, однак куди більшу шкоду репутації глави держави наносять тарифи і соціально-економічна ситуація в країні.

“Негативно Зеленського зараз сприймають ті, хто його не підтримував, хто його не просто не любить, а вже ненавидить. Для цих людей з’явився ще один привід ненавидіти його, підозрювати його у всіх можливих гріхах і зрадах, рівень недовіри, негативу і ненависті на цьому полюсі ще більше посилиться. А от у тих, хто коливається, та, може б підозри посиляться. Але люди, які хотіли миру, то для них тема Патрушева або будь-яких контактів з Росією не має ніякого істотного значення. Тема Патрушева грає тільки на патріотичний електорат”, – говорить Фесенко.

Нагадаємо, журналісти «Схем» виявили, що той же літак, яким президент України Володимир Зеленський повернувся з Оману в Київ, перед тим прилетів в Маскат з Москви, і на ньому в Оман прибув секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев.

У свою чергу глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що твердження «джерел», не підтверджені «свідченнями конкретних людей», є недостатньою базою для того, щоб можна було вважати журналістський матеріал об’єктивним. Розслідування також прокоментувала прес-секретар президента Юлія Мендель.

"Корабельна сосна" пролітає?: Оголошені результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...

"Опитування Зеленського": Результати екзит-полу групи "Рейтинг"

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:21

Соціологічна група Рейтинг озвучила екзит-пол щодо опитування президента Володимира Зеленського, який проводили в день місцевих виборів. Про це повідомляється в ефірі програми "Ніч виборів" з Савіком Шустером, інформують Патріоти України. Респонденти в...