Закинути зашморг на шиї журналістів? Партїі кума Путіна віддали комітет зі свободи слова

Парламентський комітет зі свободи слова очолить представник "Опозиційної платформи - За життя" кума президента Росії Віктора Медведчука, повідомляють Патріоти України.

Таке рішення було прийнято у понеділок на засіданні підготовчої групи парламенту. У вівторок відбудеться засідання робочих підгруп і підготовчої групи, де розподіл по комітетах мають затвердити остаточно.

Крісло віце-спікера вирішили віддати позафракційним депутатам. Комітет з питань молоді та спорту очолить представник "Батьківщини", з питань євроінтеграції – "Європейської солідарності". Комісію з питань ветеранів також очолить представник "ЄС".

Москва буде останньою: У Епіфанія вірять, що усі православні церкви визнають УПЦ.

понеділок, 18 листопад 2019, 21:29

Архієпископ Євстратій зізнається, що не хоче говорити, яка саме церква стане наступною. За словами архієпископа, є кілька церков, чия позиція значною мірою залежна від Москви. «Плюс в кожній з помісних церков є свої внутрішні обставини, є певні питання...

Як довідався - зразу повернувся в Україну: Порошенко з аеропорту прокоментував справу ДБР про свою держзраду

понеділок, 18 листопад 2019, 21:23

П’ятий президент України Петро Порошенко скасував кілька міжнародних зустрічей і повернувся в Україну після повідомлення ДБР про передачу підозри щодо нього в Генеральну прокуратуру, зазначають Патріоти України. . Порошенко 18 листопада дав коментар ж...