
Колишній президент США Дональд Трамп вкотре похвалився "хорошими стосунками" з російським "фюрером" Володимиром Путіним. Втім, у Кремлі з цього приводу мають іншу думку. Про це заявив речник російського диктатора Дмитро Пєсков, передають Патріоти України
В адміністрації "фюрера кажуть, що політики не так добре ладнали, як заявив Трамп. Втім, тоді між Москвою і Вашингтоном принаймні "був діалог". "За Трампа особливо нічого хорошого для Росії не робилося. Навпаки, вводилися дедалі нові обмеження", - наголосив Пєсков.
В інтерв'ю Bloomberg експрезидент США заявив, що мав "хороші стосунки" з диктатором РФ Володимиром Путіним. Мовляв. за часів його президентства "ніколи не загрожувала війна". Натомість, у всьому. що відбувається зараз, звинувачує чинного лідера американців Джо Байдена.
"Ми з Путіним дуже добре ладнали, у нас були хороші стосунки… Він би ніколи не поліз до України. Я казав: "Ніколи, ніколи не лізь до України", — наголосив колишній американський президент.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...