"Залучення бійців ЦСО "А" СБУ для виламування дверей - це ганебна практика": Полковник СБУ "Альфа" відреагував на обшуки у волонтерки

Держава витрачає значні кошти на підготовку одного спецпризначенця, а їх в подальшому використовують для того, щоб з десяток чоловіків потрапили в приміщення однієї жінки.

Ветеран війни на Донбасі, полковник СБУ "Альфа", "кіборг" Роман Костенко вважає, що залучення до обшуку в будинку учасниці бойових дій Звіробій бійців спецпідрозділу "Альфа" є неефективним використанням професійних силовиків. Про це він написав на своїй сторінці в мережі Facebook, передають Патріоти України.

"Мені, як вихідцю з цього підрозділу прикро бачити практику використання висококласних професіоналів для "злому дверей" на обшуках. Основна функція ЦСО "А" - це планування і проведення спеціальних операцій, там служать високомотивовані офіцери, майже всі вони - учасники війни на Сході, які пройшли тривалі складні навчання і тренування перш ніж потрапити в "Альфу", - зазначив Костенко.

За його словами, держава витрачає значні кошти на підготовку одного спецпризначенця, а їх в подальшому використовують для того, щоб з десяток чоловіків потрапили в приміщення однієї жінки.

"Я проти того, щоб професіоналів використовували для звичайних "маски-шоу", це не тільки деморалізує бійців, але і є неефективним використанням ресурсів. Очевидно лише реформа СБУ і перетворення її з правоохоронного органу на спецслужбу, може припинити таку ганебну практику", - підсумував він.

Байден під час зустрічі з Зеленським озвучив дату, коли танки Abrams почнуть надходити до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 1:45

Президент США Джо Байден заявив, що перші американські танки Abrams прибудуть до України вже наступного тижня. Байден під час зустрічі із Зеленським оголосив про новий пакет допомоги Україні, куди увійде більше артилерії, боєприпасів та протитанкової з...

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...