"Залишають міни під тілами вбитих українців": Розкрито нові звірства окупантів

Російські окупанти замінувати близько половини території України. Як розповів радник глави МВС Віктор Андрусів, нелюди часто залишали міни в несподіваних місцях, зокрема під тілами вбитих українців, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що багато росіян маскують залишені ними міни, тому українцям потрібно бути дуже обережними. "Є один дуже дикий випадок. У Чернігівській області росіяни вбили матір і дитину, зв'язали їх, а між ними заклали міну. До речі, вона спрацювала", - розповів Андрусів. Він зазначив, що така страшна трагедія в черговий раз підтверджує цинічність і жорстокість росіян. І навіть те, що їх називають "орками" - це дуже м'яко.

Розмінування територій

За словами Андрусіва, якщо говорити не тільки про території, де росіяни зарили міни, а й про ті, які вони обстрілювали (тобто там можуть бути бомби, які не вибухнули), то зараз потрібно розмінувати майже половину країни. За оцінкою ДСНС, таких територій - близько 300 тисяч квадратних кілометрів.

"Для розуміння масштабу цієї проблеми озвучу ще кілька цифр. З початку повномасштабного вторгнення ДСНС розмінувало 120 тисяч вибухонебезпечних предметів і 2 тисячі авіабомб, які не спрацювали", – сказав Андрусів.

Він підкреслив, що заміновані території України – одне з найбільш тривалих наслідків цієї війни, на яке йдуть не роки, а десятиліття. Як пояснив Андрусів, ми досі знаходимо снаряди з часів Другої світової, в той же час інтенсивність того, що зараз вистрілюють росіяни – значно більше, ніж вистрілювали німці, оскільки останні не могли дозволити собі таких масштабів.

Путін закликав натиснути на Зеленського: Опубліковано стенограму розмови президентів РФ та Франції напередодні вторгнення 24 лютого

вівторок, 28 червень 2022, 6:30

Напередодні повномасштабного вторгнення РФ до України президент Франції Еммануель Макрон провів чергову телефонну розмову із російським диктатором Володимиром Путіним. Під час неї президент РФ закликав натиснути на українського лідера Володимира Зеленс...

Путін не шкодує грошей на вбивства: За минулі вихідні війська РФ випустили по Україні ракет на $200 млн

вівторок, 28 червень 2022, 6:27

Протягом останніх вихідних червня, 25-26 червня, країна-агресор Росія випустила по українським містам від 60 до 80 далекобійних ракет. Їхня загальна вартість може сягати близько $200 млн. Приблизні підрахунки зробило видання Forbes. Ракети по Україні з...