
У мережі показали, в якому стані залишився будинок українців, який незаконно захопили військові РФ. Солдати країни-агресорки перевернули абсолютно все догори дном і розкидали по підлозі речей та сміття настільки багато, що по кімнатах було складно пересуватися, передають Патріоти України.
Відповідне відео було зняте на деокупованій території нашої країни. Конкретний населений пункт не уточнюється. У цьому будинку раніше мешкали російські загарбники. Вони покинули дім у жахливому вигляді. Людина, яка знімала все на відео, насилу йшла коридором, їй доводилося наступати на розкидані речі.
Абсолютно кожна кімната стала більше схожою на сміттєзвалище. Можна припустити, що окупанти спеціально знищили майно мирних жителів. "Вони звикли так жити, тому можете собі уявити, як вони живуть у своїх норах у себе на болотах", – написав автор Telegram-спільноти.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...