"Залиште у спокої спагеті й піцу!": Послу Італії не сподобалася обкладинка The Economist про відставку Трасс (фото)

Посол Італії у Великій Британії Ініґо Ламбертіні розкритикував британський журнал The Economist через його обкладинку, присвячену відставці прем'єр-міністерки Ліз Трасс, через використання "італійських" стереотипів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.

На обкладинці The Economist Трасс тримає щит у вигляді над’їденої піци, а замість списа – виделку зі спагеті. Ілюстрація супроводжується підписом "Welcome to Britaly", яка натякає на перетворення британської політики на італійську через часту зміну прем’єрів.

Обкладинка обурила багатьох італійців, зокрема посла Ініґо Ламбертіні, який у листі до редактора журналу The Economist, опублікованому у Twitter дипломатичної місії, написав, що обкладинка була "інспірована чи не найдавнішими стереотипами" про його країну.

"Хоча спагеті й піца – чи не найпопулярніша у світі їжа, ми як другий найбільший виробник у Європі пропонуємо для різноманіття обрати щось із наших аерокосмічної, біотехнічної, автомобільної чи фармацевтичної галузей", – зазначив дипломат.

В італійському сегменті соцмереж обкладинку британського журналу назвали "зарозумілою" і "образливою". "Якщо вас образила обкладинка The Economist цього тижня, я не можу уявити, що станеться, коли ви зрозумієте, що на цій піці є огірки!" – пожартував один дописувач.

ЗСУ відмінусували дві роти окупантів і знищили 5 складів БК: Подробиці про успіхи на Таврійському напрямку

п’ятниця, 2 червень 2023, 17:56

Сили оборони України на Таврійському напрямку за минулу добу ліквідували майже дві роти окупантів убитими та пораненими. Також наші захисники перетворили на брухт 34 одиниці озброєння і військової техніки та знищили 5 складів з БК ворога. Про це уTeleg...

"Це не кіно": Зеленський повідомив, як українці побачать початок контрнаступу (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 17:44

Українці зрозуміють, що контрнаступ уже відбувається, коли ЗСУ почнуть звільняти українські території. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президентом Естонії Аларом Карісом. «Це не кіно, мені складно...