"Залиште у спокої спагеті й піцу!": Послу Італії не сподобалася обкладинка The Economist про відставку Трасс (фото)

Посол Італії у Великій Британії Ініґо Ламбертіні розкритикував британський журнал The Economist через його обкладинку, присвячену відставці прем'єр-міністерки Ліз Трасс, через використання "італійських" стереотипів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.

На обкладинці The Economist Трасс тримає щит у вигляді над’їденої піци, а замість списа – виделку зі спагеті. Ілюстрація супроводжується підписом "Welcome to Britaly", яка натякає на перетворення британської політики на італійську через часту зміну прем’єрів.

Обкладинка обурила багатьох італійців, зокрема посла Ініґо Ламбертіні, який у листі до редактора журналу The Economist, опублікованому у Twitter дипломатичної місії, написав, що обкладинка була "інспірована чи не найдавнішими стереотипами" про його країну.

"Хоча спагеті й піца – чи не найпопулярніша у світі їжа, ми як другий найбільший виробник у Європі пропонуємо для різноманіття обрати щось із наших аерокосмічної, біотехнічної, автомобільної чи фармацевтичної галузей", – зазначив дипломат.

В італійському сегменті соцмереж обкладинку британського журналу назвали "зарозумілою" і "образливою". "Якщо вас образила обкладинка The Economist цього тижня, я не можу уявити, що станеться, коли ви зрозумієте, що на цій піці є огірки!" – пожартував один дописувач.

Змінився до невпізнання: Прес-секретар Саакашвілі показала, як він зараз виглядає (фото)

середа, 1 лютий 2023, 13:43

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі проходить лікування в клініці "Вівамед", тому він дистанційно взяв участь в судовому засіданні у справі про відтермінування його вироку або звільнення, інформують Патріоти України. Як повідомляє "Грузія onlin...

У нардепа ОПЗЖ проводять обшуки, - ЗМІ

середа, 1 лютий 2023, 12:42

Правоохоронці прийшли з обшуком до Вадима Столара. У РБК-Україна зазначили, що їм повідомили про це джерела у правоохоронних органах, передають Патріоти України. Вадим Столар залишив Україну за кілька днів до повномасштабного вторгнення в Україну й пер...