Залишилося кілька тижнів на підготовку: Росія майже готова напасти на Україну, - New York Times

Російська влада поки що не готова вторгнутися на територію України, але вже перебуває на останньому етапі планування військової операції. Про це повідомляє The New York Times із посиланням на джерела в українських ЗС, передають Патріоти України.

На думку експертів, Москва може підготуватися до «вторгнення» протягом кількох тижнів. На даний момент поряд з кордонами України вже достатньо військових, але поки що не збудовано всю інфраструктуру, наприклад лінії постачання. Також продовжуються розгортання госпіталів та систем зв'язку, перекидання авіації та військових, стверджують джерела.

Газета вказує, що за останні два тижні до Криму було перекинуто близько 10 тис. російських військових, а частину підрозділів на півострові привели до підвищеної боєздатності. Крім того, до Криму направили підрозділ Росгвардії — за версією Києва, його можуть застосувати «для контролю за захопленою територією».

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...