
Російські окупанти посхом їдуть із села Новоніколівка, розташованого за 50 кілометрів від Мелітополя на тлі успішних контрнаступів Збройних сил України на кількох напрямках. Про це пише "РІА Мелітополь", передають Патріоти України.
Ще кілька тижнів тому поряд із цим селом росіяни почали будувати вертолітний майданчик і навіть вимагали звільнити всі ангари від сільгосптехніки, щоб завезти бойові машини. Ба більше, в село завезли російських солдатів і почали розселяти по порожніх будинках. Кілька днів тому ситуація кардинально змінилася.
"Кацапи раптом знялись усі по команді та виїхали із села. В одному будинку залишили лише осіб п'ять якихось інвалідів. Та й бояться з дому вийти, щоб їх не вбили", – розповідають місцеві жителі. За даними видання, росіяни прихопили з собою навіть розбиту техніку.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...