Залишили беззахисними? Управління державної охорони заявило, що нічого не знає про відпочинок підопічних Зеленських на Сейшелах

В Управлінні державної охорони на запит "Української правди" заявили, що не супроводжували родину президента Володимира Зеленського на відпочинок на Сейшелах, а також нічого не знають про це, зазначають Патріоти України.

Дослівно: "В Управлінні державної охорони опрацьовано ваш запит на доступ до публічної інформації від 17.01.2022 і повідомляємо, що у вказані вами дати жоден з військовослужбовців УДО не перебував у відрядженні за кордоном.

До того ж в УДО відсутня будь-яка інформація щодо перебування родини президента за кордоном".

Деталі: "Українська правда" поцікавилася:

  • скільки державних охоронців супроводжували родину Зеленського на Сейшельських островах з 5 по 16 січня;
  • як оплачувалися квитки, проживання та витрати цих співробітників УДО;
  • чи використовували вони документи прикриття;
  • повним переліком охоронців;
  • на яких підставах співробітники УДО отримали доступ до аеропорту Бориспіль, використовували номери прикриття, а також порушували швидкісний режим.

Можуть посадити на 20 років: Дружин мобілізованих у Луганську оголосили зрадницями "республіки"

четвер, 26 травень 2022, 21:49

Жінки хотіли поспілкуватися з чиновниками бойовиків та транслювали це в інтернеті. Тепер їх збираються ув'язнити на 20 років. "Русский мир" – це система за межами якої-небудь людяності. Вона нещадна навіть щодо своїх людей, - підсумував Казанський.

Російські військові втратили майже 1 тис. танків - Міноборони США

четвер, 26 травень 2022, 21:40

У США вважають, що попри втрати Росія, як і раніше, зберігає більшу частину своїх можливостей. "Росіяни дійсно мають перевагу в кількості засобів, тобто людей, техніки й зброї, які вони можуть застосувати в цій битві, і ми маємо на це зважати", - сказа...