"Залишили Херсон, залишите і РадБез!": Кислиця дотепно потролив Небензю, коли той вкотре втік із засідання

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця потролив постпреда Росії Василя Небензю, який під час виступу Кислиці втік із засідання Радбезу. Постпред України при ООН написав про це у Twitter, передають Патріоти України.

"Нєбєнзя виступив і сказав, що у нього нема сил читати мої твіти та слухати мої виступи, і звалив із РадБезу ООН. Ну що сказати? "Відступати так відступати! Залишили Херсон, залишите і РадБез, Нєбєнзя!" P.S. І нема чого жалітися на народну твіт-творчість українців, яка надихає і мене", - зазначив Кислиця і запостив смішний мем із зображенням Небензі.

Нагадаємо, під час попереднього засідання Радбезу ООН 24 листопада, скликаного після чергової масованої атаки РФ по Україні, Небензя звинуватив у руйнуванні житлових будинків та жертвах серед цивільних українські сили ППО. Після брехливих заяв російського колеги Кислиця висловив своє ставлення до сказаного, виклавши в Мережі фото з піднятим середнім пальцем.

"Ідеальний історичний шанс”: Росіянина арештували через пропозицію Кадирову захопити Москву

неділя, 29 січень 2023, 10:53

Проти мешканця Хабаровського краю РФ Захара Заріпова відкрили кримінальне провадження та відправили до СІЗО через його пост у “Живому журналі” із закликом до голови Чечні Рамзана Кадирова захопити Москву. Про це повідомляє "ОВД-Інфо", передають Патріот...

РФ готує кілька етапів наступальних дій в Україні: В ISW назвали напрямки і цілі окупантів

неділя, 29 січень 2023, 10:29

Російські сили намагаються перешкодити Україні відновити ініціативу, можливо, напередодні запланованого "рішучого" наступу Росії на Донбасі. Окупанти хочуть провести кілька етапів наступальних дій, кульмінацією яких, за їхнім планом, має стати захоплен...