
Окупанти після втрати залізниці в Брилівці почали тероризувати місцеве населення. Загарбники шукають коректувальників. Про це розповів радник голови Херсонської ОВК Сергій Хлань, передають Патріоти України.
"Повідомляють про тиск на місцеве населення в Брилівці. Нагадаю, саме там, завдяки ювелірному влученню, зруйнували важливий транспортний вузол окупантів. Там орки погоріли, залишилися без рук, ніг. Тепер тероризують місцевих - шукають коригувальників", - йдеться в повідомленні.
За словами Хланя, фільтраційні дії проходять на всій захопленій частині області. "Орки оточують населені пункти і забороняють в'їзд/виїзд, ходять по квартирах, незаконно проникають в гаражі, перевіряють телефони, кишені у звичайних перехожих", - пояснив чиновник.
Крім того, він нагадав, що в області тривають обстріли, є загиблі, а виїзд через Василівку заблокований. При цьому радник голови Херсонської ОВА вказав, що росіяни розуміють, що втрачають Херсонщину.
"Як повідомляє британська розвідка - залізниця, по якій переправляли техніку з Криму, істотно пошкоджена і навіть, якщо її вдасться відремонтувати-мета пристрелена і вразлива", - підсумував Хлань.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...