"Залишилися без рук, без ніг": Окупанти тероризують місцевих жителів після удару по Брилівці

Окупанти після втрати залізниці в Брилівці почали тероризувати місцеве населення. Загарбники шукають коректувальників. Про це розповів радник голови Херсонської ОВК Сергій Хлань, передають Патріоти України.

"Повідомляють про тиск на місцеве населення в Брилівці. Нагадаю, саме там, завдяки ювелірному влученню, зруйнували важливий транспортний вузол окупантів. Там орки погоріли, залишилися без рук, ніг. Тепер тероризують місцевих - шукають коригувальників", - йдеться в повідомленні.

За словами Хланя, фільтраційні дії проходять на всій захопленій частині області. "Орки оточують населені пункти і забороняють в'їзд/виїзд, ходять по квартирах, незаконно проникають в гаражі, перевіряють телефони, кишені у звичайних перехожих", - пояснив чиновник.

Крім того, він нагадав, що в області тривають обстріли, є загиблі, а виїзд через Василівку заблокований. При цьому радник голови Херсонської ОВА вказав, що росіяни розуміють, що втрачають Херсонщину.

"Як повідомляє британська розвідка - залізниця, по якій переправляли техніку з Криму, істотно пошкоджена і навіть, якщо її вдасться відремонтувати-мета пристрелена і вразлива", - підсумував Хлань.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...