
Українські захисники розгромили одну з позицій російських військових, які ховалися в населеному пункті на Запоріжжі. На місці бою залишилася покинута ворожа техніка й котелок із прізвищем окупанта, передають Патріоти України.
Кадри показали бійці Запорізької окремої бригади територіальної оборони. Відео опубліковано на її сторінці у Facebook
"Такий собі колаж із нещасного села, в якому побували окупаційні війська росіян. Багато таких селищ уже було і, на жаль, багато ще буде", – зазначили тероборонівці.На полі бою вони показали дві ворожі бойові машини піхоти (БМП-3) і котелок із прізвищем власника-окупанта Павлов Д. Г., а також розтрощений будинок.
"Велику частину нашої області окупував ворог. І всюди руйнує навколишні будинки, інфраструктуру, грабує та вбиває мешканців. Та Україна переможе. Це буде беззаперечно. Знищимо ворога!" – наголосили захисники.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...