
Українські захисники розгромили одну з позицій російських військових, які ховалися в населеному пункті на Запоріжжі. На місці бою залишилася покинута ворожа техніка й котелок із прізвищем окупанта, передають Патріоти України.
Кадри показали бійці Запорізької окремої бригади територіальної оборони. Відео опубліковано на її сторінці у Facebook
"Такий собі колаж із нещасного села, в якому побували окупаційні війська росіян. Багато таких селищ уже було і, на жаль, багато ще буде", – зазначили тероборонівці.На полі бою вони показали дві ворожі бойові машини піхоти (БМП-3) і котелок із прізвищем власника-окупанта Павлов Д. Г., а також розтрощений будинок.
"Велику частину нашої області окупував ворог. І всюди руйнує навколишні будинки, інфраструктуру, грабує та вбиває мешканців. Та Україна переможе. Це буде беззаперечно. Знищимо ворога!" – наголосили захисники.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...