
Українські захисники розгромили одну з позицій російських військових, які ховалися в населеному пункті на Запоріжжі. На місці бою залишилася покинута ворожа техніка й котелок із прізвищем окупанта, передають Патріоти України.
Кадри показали бійці Запорізької окремої бригади територіальної оборони. Відео опубліковано на її сторінці у Facebook
"Такий собі колаж із нещасного села, в якому побували окупаційні війська росіян. Багато таких селищ уже було і, на жаль, багато ще буде", – зазначили тероборонівці.На полі бою вони показали дві ворожі бойові машини піхоти (БМП-3) і котелок із прізвищем власника-окупанта Павлов Д. Г., а також розтрощений будинок.
"Велику частину нашої області окупував ворог. І всюди руйнує навколишні будинки, інфраструктуру, грабує та вбиває мешканців. Та Україна переможе. Це буде беззаперечно. Знищимо ворога!" – наголосили захисники.
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...