
Українські захисники розгромили одну з позицій російських військових, які ховалися в населеному пункті на Запоріжжі. На місці бою залишилася покинута ворожа техніка й котелок із прізвищем окупанта, передають Патріоти України.
Кадри показали бійці Запорізької окремої бригади територіальної оборони. Відео опубліковано на її сторінці у Facebook
"Такий собі колаж із нещасного села, в якому побували окупаційні війська росіян. Багато таких селищ уже було і, на жаль, багато ще буде", – зазначили тероборонівці.На полі бою вони показали дві ворожі бойові машини піхоти (БМП-3) і котелок із прізвищем власника-окупанта Павлов Д. Г., а також розтрощений будинок.
"Велику частину нашої області окупував ворог. І всюди руйнує навколишні будинки, інфраструктуру, грабує та вбиває мешканців. Та Україна переможе. Це буде беззаперечно. Знищимо ворога!" – наголосили захисники.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....