
Українські захисники розгромили одну з позицій російських військових, які ховалися в населеному пункті на Запоріжжі. На місці бою залишилася покинута ворожа техніка й котелок із прізвищем окупанта, передають Патріоти України.
Кадри показали бійці Запорізької окремої бригади територіальної оборони. Відео опубліковано на її сторінці у Facebook
"Такий собі колаж із нещасного села, в якому побували окупаційні війська росіян. Багато таких селищ уже було і, на жаль, багато ще буде", – зазначили тероборонівці.На полі бою вони показали дві ворожі бойові машини піхоти (БМП-3) і котелок із прізвищем власника-окупанта Павлов Д. Г., а також розтрощений будинок.
"Велику частину нашої області окупував ворог. І всюди руйнує навколишні будинки, інфраструктуру, грабує та вбиває мешканців. Та Україна переможе. Це буде беззаперечно. Знищимо ворога!" – наголосили захисники.
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...