Заливаються горілкою прямо на плацу: У мережі показали підготовку путінських "чмобіків"

У мережі з'являються нові відеоролики з розташувань росіян,мобілізованих в армію на війну з Україною за наказом Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Очевидно, що відео знімають товариші по службі. Кадри з пригодами "частково мобілізованих" росіян ("чмобиків") миттєво розлітаються по соцмережах.

Головною розвагою мобілізованих залишаються міцні напої. Зокрема, один з "чмобиків" не розлучається з пляшкою алкоголю навіть на плацу, чим викликає глузування з боку товаришів по службі.

Інші мобілізовані, очевидно після бурхливих пиятик, перебувають у "відключці". Вони вже не в змозі пересуватися по розташуванню військової частини і безладно складені на ліжках.

Результат вражає! Масований удар по Україні. Названо число збитих ракет

понеділок, 5 грудень 2022, 20:13

Українські сили під час російської ракетної атаки 5 грудня збили більше 60 з понад 70 ракет, передають Патріоти України з посиланням на Telegram Повітряних сил ЗСУ. Повідомляється, що сьогодні росіяни загалом випустили понад 70 ракет. За попередніми д...

"Все може скластися": РФ може використати ракетну атаку для наступальної операції, - військовий експерт

понеділок, 5 грудень 2022, 19:56

Масований ракетний обстріл інфраструктури України у майбутньому може мати військове значення, коли співпаде ракетний обстріл і потенційний блекаут з початком якоїсь наступальної операції на новому напрямку. Про це в ефірі "1+1" в рамках національного ...