Замахнемося на Донецьк? Підполковник назвав напрямки, де ЗСУ можуть піти у контрнаступ

Захист російських окупантів слабкий на деяких ділянках фронту, що може призвести до нових контрнаступів ЗСУ. Наразі українські війська успішно наступають на Ізюм та на Херсонщині, проте за потреби командування може спланувати несподівані атаки аж до Донецька. Про це виданню Оbozrevatel розповів підполковник запасу ЗСУ Роман Світан, передають Патріоти України.

За його словами, брак особового складу росіян змушує їх розосереджувати сили, чим користуються ЗСУ. "Практично по всій лінії фронту можливі такі обвалення фронтів, це може бути і розвиток наступу на Берислав з-під Давидового Броду, дуже перспективно зараз там розвивається плацдарм, наші війська його розширюють. І вихід на Мелітополь також перспективний. Захід до Донецька – один з моментів, які можна використовувати як контрнаступ. Вихід із Сіверська у бік Лисичанська також перспективний. Там зараз дуже пористий фронт і немає посилення практично ніякого. Контрнаступ у районі Бахмута можливий", – зазначив підполковник.

Він заявив, що після Куп'янська українська армія може зайнятися вичавлюванням ворога з Ізюма. "Ми вийдемо з півночі та підійдемо до Слов'янська, тобто ось всі ці моменти, що в оточенні знаходилися Слов'янськ і Краматорськ, ми знімемо, і далі можемо працювати по лівому березі Сіверського Дінця і це дуже важливо. Лівий берег Сіверського Дінця – це Рубіжне, це Сєвєродонецьк, тобто ми будемо далі виходити на Сватове з двох сторін – з півдня та з боку Ізюма, і це звільнення Луганської області, причому не з правого берега, там, де у нас Лисичанськ та Сіверськ, а з лівого берега Сіверського Дінця, там, де Сєвєродонецьк та Рубіжне", – розповів Світан.

Небезпека є: У Авдіївці може повторитися "бахмутський сценарій", - британська розвідка

понеділок, 20 березень 2023, 11:26

Росія досягла певних успіхів у "повзучому" наступі на Авдіївку на Донеччині та намагається оточити український військових у місті. Про це йдеться у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії,передають Патріоти України. Як пише розвідка,за ...

Візит Лаврова не минув дарма: У школах РФ почнуть вивчати африканські мови

понеділок, 20 березень 2023, 10:57

Африканське турне глави МЗС РФ Сергія Лаврова отримало несподіване продовження, однак не зовсім там, звідки чекали в Кремлі. Так, у російських школах планують запровадити вивчання африканських мов, передають Патріоти України. Як повідомляє ТАСС, про це...