Замаскували невдало: InformNapalm показали новітні російські комплекси РЕБ на Донбасі (фото)

Російські військові намагалися їх заховати під маскувальними сітками, але характерні елементи станцій на фото досить впізнавані.

Російська Федерація продовжує активне залучення своїх військових комплексів, сил та засобів для продовження війни проти України і окупації частини української території. InformNapalm виклав фотодокази присутності на Донбасі сучасних російських комплексів радіоелектронної боротьби, передають Патріоти України.

Волонтерська спільнота нагадує, що наприкінці листопада – початку грудня спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі зафіксували та відобразили у своїх звітах російські станції РЕБ Р-330Ж «Житель», модифікацію Р-934 та РБ-636 «Свет-КУ». Відповідні текстові повідомлення були опубліковані в публічній частині звіту СММ ОБСЄ за 28 листопада та 7 грудня.

Проте на момент публікації звітів фото- та відеодоказів у вільному доступі ще не було. Аналітики міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm порівняли отримані фото із вказаними зразками російської техніки і підтверджують, що з високим ступенем імовірності саме станції РЕБ Р-330Ж «Житель», Р-934 та РБ-636 «Свет-КУ» вчергове були помічені на Донбасі. Російські військові намагалися їх заховати під маскувальними сітками, але характерні елементи станцій на фото впізнавані, зауважили у волонтерській спільноті.

Хіти тижня. Горе скреп: Американські війська заблокували росіян, які прямували до нафтового родовища у Сирії

понеділок, 27 січень 2020, 10:00

Американські військові зупинили російських солдатів, які прямували до нафтового родовища Румейлан у Сирії Про це повідомляє Anadolu з посиланням на джерела, передають Патріоти України. За даними агентства, інцидент стався в суботу, 18 січня, на територ...

Критикував Україну і погрожував: Джон Болтон розкрив скандальні дані про тиск Трампа на Київ

понеділок, 27 січень 2020, 8:30

Президент США Дональд Трамп дійсно заморозив військову допомогу Україні в розмірі 391 млн доларів, тим самим змушуючи тодішній уряд почати розслідування у відношенні сина його політичного конкурента Джо Байдена Хантера. Про це написав у неопублікованих...