
Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що залізниця, яка з'єднає Волноваху з Ростовом-на-Дону через Маріуполь, запрацює в кінці травня, на початку червня Про це він сказав в етері телеканалу "Еспресо".
"За квітень і початок травня зафіксовано три тестових потяги з Волновахи у Маріуполь до порту й на зворотне. З Волновахи вони приїхали трохи завантажені геть не військовим призначенням, а каоліном і рудою, яку вантажать на ліберійське судно, що вкрали торік. А з маріупольського порту потяг взагалі вийшов порожняком, щоб протестувати колію", - зауважив Андрющенко.
За словами радника міського голови Маріуполя, колію, яку росіяни будують в районі селища Гранітне через Тельманівський район, що з'єднає Маріуполь з Волновахою й Ростовом-на-Дону, майже добудована. "Але ще ані на мостах, ані на місці з'єднання залізниць немає рейок, вони лише їх укладають. За нашими оцінками ця залізниця запрацює орієнтовно в кінці травня, на початку червня", - зазначив Андрющенко.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...