"Замість комуністів та комсомольців прийшли локальні мажори": Журналіст вказав на цікаві факти біографії Богдана

Початок кар'єри глави ОПУ є характерним для багатьох представників української еліти.

Йосип Богдан. Фото: скріншот з відео.

Інтерв'ю з батьком глави Офісу президента Андрія Богдана викликало активні обговорення в українців в соціальних мережах. Зокрема, журналіст Антон Павлушко звернув увагу на початок юридичної кар'єри Богдана, передають Патріоти України.

"Прочитав інтерв'ю батька Андрія Богдана. Дізнався, що його батько доцент кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ імені І.Франка. На час вступу сина в університет він був заступником декана.В останньому класі школи син рішуче сказав батькові: "Буду вступати на юридичний факультет", - батька це не здивувало. На кафедрі син дійсно вчився, потім батько порадив його на юридичну позицію до Львівської залізниці, де він набрався досвіду. Після того батько порадив його в юридичну компанію "Правіс", де і почався карколомний ріст сина", - пише Павлушко.

На його думку, такий початок кар'єри є характерним для багатьох представників української еліти. "Ви знаєте, от в цьому вся сучасна Україна. Кожне таке "батьківське" інтерв'ю викликає легку посмішку в мільйонів українських заробітчан, які свого часу не захотіли все життя пахати на сина чергового батька з юридичного факультету… Замість комуністів та комсомольців прийшли локальні мажори", - вважає журналіст.

"Вам не страшно?" - російські окупанти нахабно погрожують українцям у Станиці Луганській (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 0:00

Із провокаційними питаннями найманці підходили до будівельників та журналістки. Відео скандального сюжету було опубліковано в Інтернеті і викликало велику кількість коментарів в соціальних мережах. На кадрах телевізійного сюжету видно символіку терорис...

Хіти тижня. "Последняя подлодка ВМС США - повод напрячься России", - Злий Одесит

неділя, 22 вересень 2019, 23:55

"США продолжают двигаться в направлении тотального доминирования в мировом океане и, делая ставку не только на надводный флот, значительно расширяют свой подводный потенциал", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України, і продовжує: