Замість натовпів туристів у серпні: Що зараз коїться у окупованих Залізному Порту і Кирилівці (відео)

У результаті повномасштабного російського вторгнення, багато українських морських курортів на березі Чорного і Азовського морів опинилися під окупацією. Пляжі Залізного Порту та Кирилівки справляють тяжке враження своєю безлюдністю. Відповідні відео опубліковані на YouTube, передають Патріоти України.

Так, судячи з відео, знятого 27 серпня в Залізному Порту, людей на пляжі, на відміну від минулих років, дуже мало. Засмагають та купаються одиниці. Кіоски, де раніше продавали напої та традиційну для пляжів їжу, закриті, а деякі взагалі забиті.

Одне з найпопулярніших місць відпочинку українців до окупації - Кирилівка, також пригнічує порожніми пляжами 29 серпня. Незважаючи на спеку та ідеальне для купання море – у воді один купальник, а шезлонги порожні. Раніше в останні вихідні літа там не було де яблуку впасти.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...