Замість нормальних канікул: Офіцер ЗСУ показав, як в окупованому Криму дітей готують у "бойові загони Путіна" (відео)

В тимчасово окупованому Росією Криму діти відпрацьовували вправи зі зброєю в руках. Такі "бойові" завдання ставили перед хлопчиками в дитячому таборі Джанкоя. Відео з Twitter опублікував український офіцер Анатолій Штефан (Штірліц), повідомляють Патріоти України.

У ролику показані діти, які зі зброєю схожою на автомат Калашникова виконують вправи під команди дорослого. "Дитячі літні канікули. Малюки-путінята замість відпочинку відпрацьовують завдання російських окупантів. Черговий табір з підготовки майбутніх бойових загонів Путіна (президент РФ – ред.)", – написав він.

Також офіцер ЗСУ розповів, що окупанти в Криму продовжують тотальну мілітаризацію школярів. На українському півострові проводяться військові збори серед дітей.


Авто Шефіра перед замахом "оточили": Випадковий свідок нападу розповів подробиці

середа, 22 вересень 2021, 13:58

За словами свідка, він почув якийсь тріск під час стрілянини. З'явився перший свідок замаху на помічника президента України Сергія Шефіра. Він виявився будівельником, його об'єкт знаходиться в селі Трипілля Обухівського району, повідомляють Патріоти Ук...

"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...