
Усі російські медалісти Олімпійських ігор у Пекіні не зможуть отримати обіцяні призові автомобілі. Про це повідомляє РБК з посиланням на "Фонд підтримки олімпійців Росії", передають Патріоти України.
Замість ексклюзивних іномарок, володарі нагород Олімпіади-2022 отримають грошову компенсацію у рублях. Як уточнюється, така заміна виявилася вимушеною, оскільки після введення санкцій через вторгнення в Україну іноземні виробники "не можуть надати російським спортсменам необхідну кількість автомобілів". Усього збірна Олімпійського комітету Росії у Китаї здобула 32 медалі у 10 видах спорту.
Зазначимо, що за минулу Олімпіаду в Токіо переможці отримали BMW Х5. На момент публікації новини така машина в базовій комплектації коштує понад 8 млн. рублів. Крім авто, призерам Ігор обіцяють виплатити кошти: 4 млн рублів – за "золото", 2,5 млн за срібну медаль та 1,7 млн за нагороду з бронзи.
У коментарі російські вболівальники висміяли таку ситуацію, із сарказмом питаючи, чому влада не стала "імпортозаміщувати" дорогі іномарки, вітчизняним автопромом.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...