
У Курській області росіяни пішли на штурм проти 47-ї окремої механізованої бригади Маґура колоною танків під червоними прапорами, українські військові їх зупинили. Про це повідомляється у Telegram-каналі бригади Маґура, передають Патріоти України.
«На штурм кинули „елітну“ російську 155 бригаду морпіхів із прапорами „пабєди“. Але замість „пабєди“ вийшло традиційне „мракобєсіє“», — сказано в повідомленні.
У бригаді опублікували також відео розгрому російської колони. Також в українській бригаді зауважили, що росіяни пішли на штурм через мінне поле та під атакою українського рою дронів.
«Від наших „пташок“ різко втомилися не тільки танки. Один з танкістів вирішив „відпочити“ біля підбитої машини — і наш FPV батальйону ББС допоміг йому остаточно», — сказано також в повідомленні.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...