Замість параду у Києві отримали катастрофу: Генерали в РФ бояться "чисток" за провал в Україні і звинувачують один одного, - Воллес

Російські генерали і військові лідери бояться "чисток", які може влаштувати президент РФ Володимир Путін через провал війни в України, і не хочуть бути "цапами-відбувайлами", перекладаючи відповідальність один на одного. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес, пише The Times, передають Патріоти України.

"Вищі офіцери країни (Росії - ред.) стали цапами-відбувайлами за невдале путінське вторгнення і тепер звинувачують один одного в катастрофі, оскільки вони побоюються чисток, якщо вторгнення (в Україну - ред.) перетвориться на відступ", - вважає Воллес.

Він зазначив, що російські генерали були змушені наблизитися до зон бойових дій, щоб розібратися в ситуації і мотивувати солдатів. "Кричать на людей, але це зазвичай не дає найкращого результату", - сказав Воллес.

На думку британського міністра, Путін зробить з російського генштабу цапів-відбувайлів, хоча відповідальність у першу чергу лежить саме на главі Кремля.

"Йому (Путіну, - ред.) було б нерозумно звинувачувати Герасімова та інших генералів у тому, що є переважно політичним, емоційним вторгненням, яке суперечить будь-якій логіці. Це політичне рішення, яке він прийняв, а не військове, і він повинен відповідати за це рішення", - вважає Воллес.

За його словами, в оточенні Путіна не опинилося нікого, хто сказав би йому відмовитися від планів захоплення України. Воллес додав, що війна може дуже швидко перетворитися на розгром російських сил.

"Якщо я таким чином досягла своєї мети, то я задоволена": Зеленська відповіла на критику обкладинки Vogue в інтерв'ю (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 22:00

Перша леді України Олена Зеленська дала інтерв'ю телеканалу CNA сінгапурського національного мовника Mediacorp. Розмова торкнулася й нещодавньої фотосесії для американського Vogue, передають Патріоти України. . Олена Зеленська розповіла про життя в Ук...

Якщо буде виконано одну умову: ООН готова підтримати візит місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

понеділок, 15 серпень 2022, 21:50

В Організації Об'єднаних Націй готові підтримати відправлення місії Міжнародного агентства з атомної енергії на Запорізьку АЕС в разі одночасної згоди України і Росії. Про це йдеться у заяві речника генерального секретаря ООН Стефана Дюжарріка, передаю...