Замість "партнера": У новій стратегії НАТО Росію позначать як "безпосередню загрозу"

НАТО готується позначити поведінку Росії як безпосередню загрозу у новій стратегії, яку альянс повинен презентувати у червні. Про це інформує агентство Bloomberg, передають Патріоти України.

Чинну концепцію НАТО затвердили ще у 2010 році, і в ній говориться, що "Євроатлантичний регіон знаходиться в стані миру", а Росія в документі називається "стратегічним партнером". Разом з тим Китай взагалі не згадується.

Погрози Росії вдарити по Фінляндії та Швеції

Раніше країна-агресорка почала відкрито погрожувати Швеції та Фінляндії військовим вторгненням, якщо вони вирішаться на вступ до НАТО.

Напередодні президент Фінляндії провів телефону розмову з Путіним, під час якої особисто повідомив російському диктатору про прагнення країни до НАТО.

А вже сьогодні стало відомо, що Фінляндія офіційно подає заявку на членство в НАТО. За словами фінського лідера, з того дня, як Росія вдерлася в Україну, багато що змінилося. Він ще раз підкреслив: заявка Фінляндії не спрямована проти когось.

Треба знищити Керченський міст і Чорноморський флот: Експерт назвав умови, за яких Україна звільнить Крим

понеділок, 6 лютий 2023, 8:41

За умови надання далекобійної зброї, українська армія матиме усі необхідні передумови для звільнення окупованого Росією Криму. Перш за все, необхідно знищити Керченський (Кримський) міст та Чорноморський флот країни-окупанта. Таку думку виданню Оbozrev...

"80-90% втрат ворога": Військовий експерт пояснив, яка зброя потрібна ЗСУ насамперед

понеділок, 6 лютий 2023, 8:27

Українська армія зараз перш за все потребує артилерії і боєприпасах. Оскільки війська окупантів несуть 80-90% втрат саме від артилерійських ударів. Про це заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону відомий військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти Укр...