Замість "Поля чудес" контент з кувалдою? Власник ПВК "Вагнер" Пригожин куруватиме патріотичні телепрограми на російському ТБ

На російських федеральних каналах стане більше "патріотичного контенту". Його продукуватиме медіахолдинг власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, передають Патріоти України.

Про це повідомили на сайті московського телецентру Останкіно. Зазначається, що передачі, створені під кураторством Пригожина, мають замінити більшість застарілих, таких як "Поле чудес", "Голос", КВН. Виходитиме "патріотичний контент" у прайм-тайм.

"Ба більше, західні цінності і західні формати відживають своє", – йдеться у повідомленні. Тож, варто очікувати, що найближчим часом пропаганди в ефірі росТБ стане більше, причому тепер вона буде вигідна для Пригожина, або ж це буде щось на кшталт "вбивства людей кувалдою", зважаючи на його основну дяльність.

Нагадаємо: що "вагнерівці" стратили російського зека, який здався в полон ЗСУ і дав інтерв'ю Бутусову. Його вбили кувалдою. Вбивство у такий спосіб нібито використовується найманцями Пригожина з часів війни у Сирії. Зокрема, кувалда нібито є неформальним символом ПВК.

Також днями російські пропагандистські ЗМІ повідомили, що Пригожин начебто відправив до Європейського парламенту футляр з-під скрипки, до якого поклав кувалду "у крові" з вигравіруваним логотипом свого незаконного збройного формування.

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...

"Працюємо": Коханка Путіна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова"

понеділок, 6 лютий 2023, 15:53

Колишня олімпійська чемпіонка та ймовірна коханка диктатора Путіна Аліна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова", передають Патріоти України. Кабаєва виступила з нагоди заснування одного із російських пропагандистсь...