Замість "Поля чудес" контент з кувалдою? Власник ПВК "Вагнер" Пригожин куруватиме патріотичні телепрограми на російському ТБ

На російських федеральних каналах стане більше "патріотичного контенту". Його продукуватиме медіахолдинг власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, передають Патріоти України.

Про це повідомили на сайті московського телецентру Останкіно. Зазначається, що передачі, створені під кураторством Пригожина, мають замінити більшість застарілих, таких як "Поле чудес", "Голос", КВН. Виходитиме "патріотичний контент" у прайм-тайм.

"Ба більше, західні цінності і західні формати відживають своє", – йдеться у повідомленні. Тож, варто очікувати, що найближчим часом пропаганди в ефірі росТБ стане більше, причому тепер вона буде вигідна для Пригожина, або ж це буде щось на кшталт "вбивства людей кувалдою", зважаючи на його основну дяльність.

Нагадаємо: що "вагнерівці" стратили російського зека, який здався в полон ЗСУ і дав інтерв'ю Бутусову. Його вбили кувалдою. Вбивство у такий спосіб нібито використовується найманцями Пригожина з часів війни у Сирії. Зокрема, кувалда нібито є неформальним символом ПВК.

Також днями російські пропагандистські ЗМІ повідомили, що Пригожин начебто відправив до Європейського парламенту футляр з-під скрипки, до якого поклав кувалду "у крові" з вигравіруваним логотипом свого незаконного збройного формування.

Опозиція дуже обурена: У Польщі розгорівся скандал через закон про розслідування російського впливу

понеділок, 29 травень 2023, 20:15

Президент Польщі Анджей Дуда підписав законопроект, який дозволить розслідувати діяльність державних чиновників в інтересах Росії, що могло завдати шкоди державним інтересам Польщі, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters, зокрема, законом пе...

Просто "денег нет"? У Росії чиновникам запропонували віддати свою місячну зарплату на підтримку військових

понеділок, 29 травень 2023, 19:59

Губернатор Новосибірської області Андрій Травніков виступив із пропозицією перерахувати місячну зарплату на потреби російських військових. Про це він заявив під час наради в уряді 29 травня, передають Патріоти України. Губернатор підтримав пропозицію, ...