"Замість Сирії відправили до України": Окупант поскаржився на обман командування та величезні втрати в армії РФ

Численні та стрімкі втрати серед особового складу російської армії окупантів в Україні провокують страх та небажання йти воювати за сумнівні переконання. Солдати пишуть рапорти на звільнення, але командування, яке отримало суворі вказівки з Кремля, не бажає відпускати своїх підлеглих, передають Патріоти України.

Відповідні скарги опинилися у розпорядженні журналу "Медуза", оголошеному в Росії іноземним агентом. 21-річного солдата охопила депресія після того, як він зрозумів, що був обдурений і втратив близьких друзів, відправлених на війну як гарматне м'ясо.

За його словами, його відправили на кораблі військового флоту ВМС РФ на навчання до Сирії 15 січня 2022 року. Однак пізніше, як виявилося, було буквально викинуто на поле бою, не спитавши його бажання вести загарбницьку кампанію проти України.

"З перших днів моя бригада перебувала на передній лінії фронту, на вогневій позиції. У боях я втратив усіх близьких мені товаришів. Я у пригніченому психологічному стані", – поскаржився росіянин. Окупант наголосив на своєму юному віці та заявив, що дуже хоче жити. Проте командир відмовляється приймати такий аргумент і не підписує солдатський рапорт.

Годівниця для зрадників: Проросійські нардепи-втікачі до останнього могли отримувати виплати від Верховної Ради - ЗМІ

вівторок, 4 жовтень 2022, 4:24

Депутати-втікачі Олексій Ковальов та Тарас Козак досі могли отримувати виплати від Верховної Ради, йдеться у розслідуванні Bihus.Info. За допомогою державного порталу "Єдата" журналісти дізналися, що з лютого Ковальову виплатили понад 200 тис. грн: 170...

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...