Замість Туска: Даля Грібаускайте може стати головою Європейської ради

Президент Литви є найбільш різким критиком Росії серед керівників ЄС.

Даля Грібаускайте. Фото: Baltnews.lt.

Президентку Литви Далю Грібаускайте,термін повноважень якої завершується, дипломати і політики називають серед претендентів на пост голови Європейської ради замість екс-прем'єра Польщі Дональда Туска, передають Патріоти України.

Також вирішується, хто очолить Єврокомісію, Європейський Центробанк і зовнішньополітичне відомство ЄС. Даля Грібаускайте - найбільш різкий критик Росії серед керівників ЄС. Відома в Брюсселі своєю прямолінійністю та різкою риторикою. Грібаускайте помітна в Європі як правоцентристський політик, хоча не перебуває в Європейській народній партії, що об'єднує правих, пише видання DELFI.

В Україні президентку Литви знають як великого друга і, мабуть, одну з небагатьох політиків, які не бояться називати речі своїми іменами. Наприклад, Росію - агресором та окупантом щодо України.

"Слуга" Тищенко відзначився новим "перлом", розповідаючи про замах на Шефіра

середа, 22 вересень 2021, 20:28

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко прокоментував замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра. Як відомо, сьогодні, 22 вересня, невідомі обстріляли авто, в якому перебував політик. Постраждав його водій. Своєю думкою ...

За злочин відбулася символічним штрафом: Військова ВМСУ з секретним допуском з'їздила до Криму, де спілкувалась з ФСБ

середа, 22 вересень 2021, 20:06

Українська військова, яка має допуск до державної таємниці, отримала 510 гривень штрафу за відвідування тимчасово окупованого Росією Криму і розмову зі співробітниками російських спецслужб. Про це повідомляє одеське видання “Думська”, зазначають Патріо...