Замість застарілих радянських: У Львові розробляють універсальну велику димову шашку (відео)

Львівські фахівці вирішили, що замість розробки двох аналогів різних шашок буде більш доцільним створити одну – універсальну.

Львівські фахівці з приватної компанії "НВПП "Спаринг-Віст Центр" почали розробку універсальної великої димової шашки на потреби сухопутних та морських підрозділів ЗСУ. Про це в ексклюзивному інтерв'ю повідомив генеральний конструктор підприємства, що водить до складу ГС "Ліга оборонних підприємств України" Юрій Сторонський, передають Патріоти України.

"Зараз у нас триває дослідно-конструкторська робота із розробки великої димової шашки плаваючої, яка буде універсальною, як для суходолу, так і для використання в морі", - розповів генеральний конструктор "Спаринг-Віст Центр".

За його словами, в розробці аналогів радянських ВДШ (велика димова шашка) та МДШ (морська димова шашка) дуже зацікавлені як у Генеральному штабі так і в Командуванні військово-морських сил.

"До нас неодноразово звертались і наші моряки (військово-морські сили) і генеральний штаб на предмет, чи можемо ми розробити в доволі короткий термін власне аналог цих великих димових шашок, зокрема для морського використання і ми зайнялись цією тематикою", - відзначив Юрій Сторонський.

Львівські фахівці вирішили, що замість розробки двох аналогів різних шашок буде більш доцільним створити одну – універсальну, яка підійде для обох видів українського війська. "В чому принцип дії – вона підпалюється та скидається з корабля в море, вона у вигляді поплавка лежить у воді і створює таку хорошу щільну димову завісу для захисту кораблів на рейді чи захисту берегової лінії оборони від можливої навали противника", - повідомив представник української компанії.

Наразі, на підприємстві тривають дослідно-конструкторська робота із розробки вітчизняної універсальної великої димової шашки.

Джерело: Defense Express

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...