"Замороження війни - ідеальна ситуація для Путіна": Військовий експерт назвав головну небезпеку і розкрив задум Кремля

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що в Кремлі намагаються заморозити війну проти України, оскільки там хочуть підготуватись до нового наступу. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Зараз ми почали спостерігати, як Російська Федерація намагається вести інформаційну війну проти України, щоб ми пішли з ними на переговори. Ряд іноземних ЗМІ почали писати про те, що ця війна має закінчитись і що потрібно сідати за стіл переговорів з РФ. Це свідчить про те, що в Кремлі зрозуміли, що вони не можуть досягти перемоги на полі бою", - пояснив Гетьман.

Експерт наголосив, що Путін не відмовився від своїх планів захопити всю Україну "В Росії розповідають, що в них все йде за планом. Проте росіяни напевно забулись, які вони ставили цілі на початку вторгнення і чого досягли зараз. Вони вже розповідають, що їм треба захистити свою країну. Путін шукає вихід із цієї війни і намагається підштовхнути Україну до переговорів, щоб заморозити бойові дії. Така ситуація буде найкращою для нього. Оскільки дасть час підготуватись до нової війни проти України", - додав він.

Росія практично перестала погрожувати "червоними лініями": ЗМІ вказали на цікавий нюанс в риториці топчиновників

середа, 4 жовтень 2023, 6:58

До кінця вересня-початку жовтня 2023 року країна-агресор Росія перестала погрожувати Україні та Заходу за те, що вони нібито переходять "червоні лінії". Також скоротилася і кількість погроз щодо ударів по "центрах ухвалення рішень", які ще минулого рок...

Війна може тривати до 2025 року і навіть довше: Експерт назвав три сценарії

середа, 4 жовтень 2023, 6:42

Війна в Україні може тривати до 2025 року і навіть довше. Таку думку висловив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі телемарафону і пояснив, що на це вплине, передають Патріоти України. "Я ще на початку цієї агресії, в березні 2022 року, вже говор...