"Замороження війни - ідеальна ситуація для Путіна": Військовий експерт назвав головну небезпеку і розкрив задум Кремля

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що в Кремлі намагаються заморозити війну проти України, оскільки там хочуть підготуватись до нового наступу. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"Зараз ми почали спостерігати, як Російська Федерація намагається вести інформаційну війну проти України, щоб ми пішли з ними на переговори. Ряд іноземних ЗМІ почали писати про те, що ця війна має закінчитись і що потрібно сідати за стіл переговорів з РФ. Це свідчить про те, що в Кремлі зрозуміли, що вони не можуть досягти перемоги на полі бою", - пояснив Гетьман.

Експерт наголосив, що Путін не відмовився від своїх планів захопити всю Україну "В Росії розповідають, що в них все йде за планом. Проте росіяни напевно забулись, які вони ставили цілі на початку вторгнення і чого досягли зараз. Вони вже розповідають, що їм треба захистити свою країну. Путін шукає вихід із цієї війни і намагається підштовхнути Україну до переговорів, щоб заморозити бойові дії. Така ситуація буде найкращою для нього. Оскільки дасть час підготуватись до нової війни проти України", - додав він.

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:45

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...