Замріяне Х*йло: Путін знов заговорив про незаконність розпаду СРСР та "подарунки" від Росії, з якими повтікали республіки

За словами Путіна, під час створення Радянського Союзу було закріплено "помилкову" ленінську тезу про право союзних республік на вихід зі складу єдиної держави. Сталін дотримувався іншої думки.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що жодна із союзних республік не мала права виходити з СРСР. Однак це трапилося через розпад компартії, яка, згідно з радянською конституцією, мала повну монополію влади. Своїм баченням історії ХХ століття глава країни-агресора поділився в інтерв'ю для програми "Москва. Кремль. Путін" телеканалу "Росія 1". За словами Путіна, нинішні поправки в російську конституцію нібито повинні не дати повторитися такому сценарію, повідомляють Патріоти України.

"Що стосується вільного виходу з Союзу. В конституції було прописано ексклюзивне монопольне право компартії на владу. І вона була стрижнем всієї державної системи. І там не було ніякого права виходу з компартії представникам національних утворень", – висловився Путін.

"Вона все тримала! Компартія пов'язала свою власну долю, свої групові інтереси з інтересами всіх країн. І коли компартія почала зсередини розсипатися, за нею почала розсипатися і країна. Це абсолютно неприпустимо! Ось це і є міна сповільненої дії, закладена ще в 1922 році при утворенні СРСР. Подібних речей ми повинні уникнути", – додав російський президент.

Путін також зазначив, що засновник СРСР Володимир Ленін ще з 1908-1909 років "носився з ідеєю" щодо права націй на самовизначення. "Потім це трансформувалося в державне будівництво таким чином, що при створенні єдиної держави, СРСР, – ну, по суті йшлося про відновлення історичної Росії в її колишніх кордонах, – новостворювані союзні республіки мали право виходу з неї. До речі, Сталін дотримувався іншої точки зору", – обурився російський лідер.

Джерело: Обозреватель

"Дозор" отримав партію гвинтівок UAR-15

середа, 5 серпень 2020, 0:40

Державна прикордонна служба України отримала партію гвинтівок UAR-15 під патрон 5,56×45 мм для озброєння спецпризначенців. «Це найбільш поширений калібр зброї в країнах Північноатлантичного Альянсу. Планується, що UAR-15 повністю замінить автомат Калаш...

З архіву ПУ. "При Януковиче было лучше!": У партію "Слуга народу" Зеленського потрапив затятий противник Майдану (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 23:55

Блогер Макс Бужанський, який балотується в Верховну Раду за мажоритарним округом від партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", відкрито виступав проти Революції Гідності і підтримував диктаторів СРСР, повідомляють Патріоти Україн...