За місяць від вторгнення РФ в Україну лише 2379 громадян Російської Федерації потрапили до світових санкційних списків, що складає 0.000002% населення Росії. Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними, посилаючись на власне дослідження, передають Патріоти України.
"Економічні санкції як інструмент впливу не може вважатися достатнім на тлі війни в Україні, адже вони ніяк не відповідають тисячам смертей українців та зруйнованим містам. Так, санкції введено проти лише 0.000002% населення Росії", - йдеться в повідомленні.
Так, список OFAC (Управління контролю за іноземними активами США) за час війни збільшився на 578 росіян. Переважно, були додані депутати Держдуми, які голосували за визнання “Л/ДНР”. Санкційний перелік ЄС поповнився на 659 росіян. Здебільшого, це олігархи та особи із політичної “верхівки”, які мають значну кількість активів у країнах Європейського Союзу.
До санкційного списку Великобританії додалося 542 громадянина РФ. Це депутати Держдуми й "еліта" російських олігархів та їх оточення. Санкційний список Канади поповнився на 600 громадян РФ й наразі вже на третину складається з росіян — 726 осіб з 2295.
Кожен список санкцій передбачає свої обмеження. Усі санкції є економічним способом впливу на агресора. Фізичним особам під цими санкціями заборонені будь-які банківські транзакції, передача майнових прав, а всі наявні активи, включаючи рухоме та нерухоме майно, — заморожені.
Під час аналізу понад 60 італійських підручників з географії для 7 класу, виданих у 2010-2024 роках, було зафіксовано серйозні спотворення інформації про Україну. Про це у проєкті громадської ініціативи «Голка» «Мости України» розповіла віцепрезидентка...
Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури направив до суду клопотання про зміну запобіжного заходу колишньому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову. Про це повідомляє пресслужба САП, передають Патріоти України. Зокрема прокурор ...