За місяць від вторгнення РФ в Україну лише 2379 громадян Російської Федерації потрапили до світових санкційних списків, що складає 0.000002% населення Росії. Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними, посилаючись на власне дослідження, передають Патріоти України.
"Економічні санкції як інструмент впливу не може вважатися достатнім на тлі війни в Україні, адже вони ніяк не відповідають тисячам смертей українців та зруйнованим містам. Так, санкції введено проти лише 0.000002% населення Росії", - йдеться в повідомленні.
Так, список OFAC (Управління контролю за іноземними активами США) за час війни збільшився на 578 росіян. Переважно, були додані депутати Держдуми, які голосували за визнання “Л/ДНР”. Санкційний перелік ЄС поповнився на 659 росіян. Здебільшого, це олігархи та особи із політичної “верхівки”, які мають значну кількість активів у країнах Європейського Союзу.
До санкційного списку Великобританії додалося 542 громадянина РФ. Це депутати Держдуми й "еліта" російських олігархів та їх оточення. Санкційний список Канади поповнився на 600 громадян РФ й наразі вже на третину складається з росіян — 726 осіб з 2295.
Кожен список санкцій передбачає свої обмеження. Усі санкції є економічним способом впливу на агресора. Фізичним особам під цими санкціями заборонені будь-які банківські транзакції, передача майнових прав, а всі наявні активи, включаючи рухоме та нерухоме майно, — заморожені.
Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...
За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...