Занадто мало, щоб зупинити агресора: Прямі санкції введено лише проти 0.000002% населення Росії

За місяць від вторгнення РФ в Україну лише 2379 громадян Російської Федерації потрапили до світових санкційних списків, що складає 0.000002% населення Росії. Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними, посилаючись на власне дослідження, передають Патріоти України.

"Економічні санкції як інструмент впливу не може вважатися достатнім на тлі війни в Україні, адже вони ніяк не відповідають тисячам смертей українців та зруйнованим містам. Так, санкції введено проти лише 0.000002% населення Росії", - йдеться в повідомленні.

Так, список OFAC (Управління контролю за іноземними активами США) за час війни збільшився на 578 росіян. Переважно, були додані депутати Держдуми, які голосували за визнання “Л/ДНР”. Санкційний перелік ЄС поповнився на 659 росіян. Здебільшого, це олігархи та особи із політичної “верхівки”, які мають значну кількість активів у країнах Європейського Союзу.

До санкційного списку Великобританії додалося 542 громадянина РФ. Це депутати Держдуми й "еліта" російських олігархів та їх оточення. Санкційний список Канади поповнився на 600 громадян РФ й наразі вже на третину складається з росіян — 726 осіб з 2295.

Кожен список санкцій передбачає свої обмеження. Усі санкції є економічним способом впливу на агресора. Фізичним особам під цими санкціями заборонені будь-які банківські транзакції, передача майнових прав, а всі наявні активи, включаючи рухоме та нерухоме майно, — заморожені.

"Де Ленін впав, стоятиме Мазепа": Зеленський анонсував появу пам'ятника гетьману, від котрого російська імперія скаженіє більше 300 років, на культовій локації Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:08

Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...

Пропаганда захлинається від захоплення: Росія вперше за 29 років повернула до ладу найбільший бойовий корабель у світі

неділя, 28 червень 2026, 14:54

26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...