Занадто вигідний бізнес: Чому окупанти блокують відновлення роботи КПВВ на лінії зіткнення

Чиновники контролюють групу приватних перевізників, для яких діють «тимчасові дозволи» на пасажирські перевезення.

Причини, за якими представники «ЛНР» не підтвердили відкриття з 10 листопада КПВВ «Щастя» і «Золоте», можуть носити корупційний характер. Про це повідомляє «Східний варіант», передають Патріоти України.

Під керівництвом «Мінтранс» квазіреспублік сформована схема перевезень людей з ОРДЛО в Україну через територію РФ. Вона діє на благодатному грунті «боротьби з коронавірусом» і приносить організаторам до 40 млн рублів на місяць.
Чиновники контролюють групу приватних перевізників, для яких діють «тимчасові дозволи» на пасажирські перевезення. А «міністерство доходів і зборів» забезпечило для цих перевізників виділену смугу на пунктах пропуску в РФ. Закриті КПВВ підвищують попит на послуги перевізників і сприяють високими цінами на такі рейси. Наприклад, вартість поїздки Україна-Донецьк-Україна через Росію становить від 2 600.

Це відкрита боротьба двох регулярних армій: Резніков розповів, чи можливе "заморожування" війни в Україні

середа, 17 серпень 2022, 15:25

Війна, яку розпочала агресорка Росія 24 лютого, не може бути "замороженою", як це було після анексії Криму та окупації частини Донбасу. Міністр оборони Олексій Резніков каже, що можливий варіант пониження активності залежно від того, який сезон. Крім т...

"Путін не пропустить цю дату": Генштаб розповів, чи впорається українська ППО з масованим обстрілом з Росії і Білорусі

середа, 17 серпень 2022, 15:12

Попередньо, 23-24 серпня в Україні очікують масовану ракетну атаку збоку РФ. Українські Збройні сили готуються відбивати ворожі атаки. Чи впорається українська ППО з великою кількістю ворожих ракет в ефірі телеканалу Freedom розповів ексзаступник начал...