Занадто вигідний бізнес: Чому окупанти блокують відновлення роботи КПВВ на лінії зіткнення

Чиновники контролюють групу приватних перевізників, для яких діють «тимчасові дозволи» на пасажирські перевезення.

Причини, за якими представники «ЛНР» не підтвердили відкриття з 10 листопада КПВВ «Щастя» і «Золоте», можуть носити корупційний характер. Про це повідомляє «Східний варіант», передають Патріоти України.

Під керівництвом «Мінтранс» квазіреспублік сформована схема перевезень людей з ОРДЛО в Україну через територію РФ. Вона діє на благодатному грунті «боротьби з коронавірусом» і приносить організаторам до 40 млн рублів на місяць.
Чиновники контролюють групу приватних перевізників, для яких діють «тимчасові дозволи» на пасажирські перевезення. А «міністерство доходів і зборів» забезпечило для цих перевізників виділену смугу на пунктах пропуску в РФ. Закриті КПВВ підвищують попит на послуги перевізників і сприяють високими цінами на такі рейси. Наприклад, вартість поїздки Україна-Донецьк-Україна через Росію становить від 2 600.

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...

У ЗСУ назвали найгарячішу точку на Бахмутському напрямку

неділя, 3 березень 2024, 23:02

Наразі на Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати населений пункт Іванівське. Українські захисники тримають оборону в Богданівці та Іванівці. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш у телемарафоні, перед...