Занепокоєння росіян наростає: Експерт розповів про ситуацію з плацдармами ЗСУ за Дніпром

Російська армія не може нічого вдіяти з українським плацдармом на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Агресор намагається перекидати туди додаткові сили, побоюючись погіршення ситуації, розповів військовий оглядач Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

"Командування російських окупаційних військ так і не може знайти оптимальне рішення проблеми лівого берега, контроль Сил оборони України на якому розширюється. І в той час як загальна увага прикута до Кринок, у яких в режимі нон-стоп горить російська техніка, цікаві і дуже дивні справи мають місце бути трохи західніше", – пише він у своєму Телеграм-каналі.

Проблемними ділянками для росіян Коваленко називає також райони на захід від Олешок і Підлісне. За його словами, агресор перекинув на Дніпровський напрямок додаткові сили з Запорізької ділянки фронту, а також з Криму. Зараз це угруповання налічує:

  • близько 70 тисяч особового складу;
  • близько 380 танків;
  • до 1 тисячі ББМ;
  • 500 одиниць ствольної артилерії;
  • до 100 РСЗВ.

Аналітик акцентує, що росіянам поки вдається нарощувати тут кількість особового складу, але помітного приросту у військовій техніці так і не відбулося.

"З цього можна зробити простий висновок, що занепокоєння в лавах командування групи військ "Дніпро" розростається по все більшій протяжності лівого берега. І воно не дивно, адже практично всі ті ділянки, про які ми говорили вище, мають вкрай обмежену логістику, перерізання якої є для росіян фатальним", – констатує Коваленко.

Україна - не Ізраїль, Росія - не Іран: У Байдена виправдовуються, чому США не збиває БПЛА та ракети російських загарбників

вівторок, 16 квітень 2024, 7:31

США не збиватимуть російські ракети та БПЛА, як це було під час атаки Ірану по Ізраїлю. Про це під час брифінгу у понеділок, 15 квітня, заявив координатор Білого дому у сфері нацбезпеки Джон Кірбі. "Це різні конфлікти. Різний повітряний простір. Різна ...

Інтрига спікера Джонсона приречена: Білий дім не підтримає законопроєкт щодо допомоги виключно для Ізраїлю без України (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 7:22

Майклу Джонсону відмовляють у підтримці недоречної ініціативи навіть його однопартійці з Конгресу. Прессекретарка Білого дому також закликала Палату представників ухвалити законопроєкт про допомогу Ізраїлю, Україні та Тайваню на 95 мільярдів доларів СШ...