Заново вчився ходити і писати: Навальний розповів про лікування в "Шаріте" і плани на майбутнє

Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний, який завершив лікування в німецькій клініці "Шаріте", розповів про реабілітацію після отруєння "Новачком". Про це він написав на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

За словами Навального, вперше він побачив себе в дзеркалі через 24 дні в реанімації, з яких 16 провів у комі. "Із дзеркала на мене подивився персонаж фільму "Володар кілець". І повірте, це був зовсім не ельф. Я страшенно засмутився: подумав, що мене ніколи не випишуть. Але лікарі продовжували робити своє диво, я займався з фізіотерапевтом, їв, старався більше спати (найбільша проблема досі)", - зазначив він.

Навальний додав, що тепер йому доведеться займатися з фізіотерапевтом, можливо, в реабілітаційному центрі. Серед завдань - повністю повернути контроль над пальцями і навчитися знову тримати баланс. Опозиціонер розповів, що він не може кидати м'яч лівою рукою, до останнього часу не виходило писати в рядок, тільки в стовпчик.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...