
Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний, який завершив лікування в німецькій клініці "Шаріте", розповів про реабілітацію після отруєння "Новачком". Про це він написав на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.
За словами Навального, вперше він побачив себе в дзеркалі через 24 дні в реанімації, з яких 16 провів у комі. "Із дзеркала на мене подивився персонаж фільму "Володар кілець". І повірте, це був зовсім не ельф. Я страшенно засмутився: подумав, що мене ніколи не випишуть. Але лікарі продовжували робити своє диво, я займався з фізіотерапевтом, їв, старався більше спати (найбільша проблема досі)", - зазначив він.
Навальний додав, що тепер йому доведеться займатися з фізіотерапевтом, можливо, в реабілітаційному центрі. Серед завдань - повністю повернути контроль над пальцями і навчитися знову тримати баланс. Опозиціонер розповів, що він не може кидати м'яч лівою рукою, до останнього часу не виходило писати в рядок, тільки в стовпчик.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...