
Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний, який завершив лікування в німецькій клініці "Шаріте", розповів про реабілітацію після отруєння "Новачком". Про це він написав на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.
За словами Навального, вперше він побачив себе в дзеркалі через 24 дні в реанімації, з яких 16 провів у комі. "Із дзеркала на мене подивився персонаж фільму "Володар кілець". І повірте, це був зовсім не ельф. Я страшенно засмутився: подумав, що мене ніколи не випишуть. Але лікарі продовжували робити своє диво, я займався з фізіотерапевтом, їв, старався більше спати (найбільша проблема досі)", - зазначив він.
Навальний додав, що тепер йому доведеться займатися з фізіотерапевтом, можливо, в реабілітаційному центрі. Серед завдань - повністю повернути контроль над пальцями і навчитися знову тримати баланс. Опозиціонер розповів, що він не може кидати м'яч лівою рукою, до останнього часу не виходило писати в рядок, тільки в стовпчик.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...