Заохочення агресора: Регламентний комітет ПАРЄ дав "зелене світло" Росії. Що далі

Регламентний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи 3 червня схвалив проросійську резолюцію, яка може змінити правила організації щодо запровадження санкцій стосовно делегацій. Адже якщо резолюцію таки проголосують, то РФ зможе повернутися в ПАРЄ і лобіювати скасування запроваджених проти неї санкцій, зазначають Патріоти України.

Глава делегації Верховної Ради в ПАРЄ Володимир Ар'єв розповів, що голосування за проект цієї резолюції відбудеться на сесії Асамблеї через три тижні – 24 червня.

Це поганий варіант, який ускладнює санкційну процедуру, але повністю її не ліквідує, як того вимагали росіяни. Навіть якщо резолюцію проголосують, то можливість запровадити санкцій в урізаному варіанті, але залишиться,
– зауважив він.

Ар'єв наголосив, що що українська делегація була проти затвердження цієї резолюції.

Водночас, багато з тих, хто голосували за резолюцію, заявляли, що таким чином росіяни можуть прийняти запропонований компроміс, бо "треба їх нарешті почати критикувати в обличчя, адже вони не змінюються".

"Наївна позиція, м'яко кажучи. Відверто проросійські (представники, – 24 канал) аргументували необхідністю "зберегти доступ 140 мільйонів росіян до Європейського суду з прав людини". Мене цей аргумент обурив, бо за цей доступ українці платять і свободою, і життям", – додав член ПАРЄ.

За його словами, комітет проігнорував і звернення громадських організацій, правозахисників, родичів заручників і моряків.

Тому, українська делегація протягом наступних трьох тижнів буде працювати над тим, щоб переконати Асамблею не ухвалювати цю резолюцію, адже це загрожує поверненням російської делегації до роботи в Асамблеї.

Хіти тижня. ​Ударний дрон ЗСУ Bayraktar TB2 вперше з’явився в небі Донбасу і переполошив російських окупантів та пропагандистів, - ЗМІ

субота, 17 квітень 2021, 9:00

У п'ятницю, 9 квітня, українська армія задіяла дрони турецького виробництва Bayraktar TB2 на Донбасі. Це сполошило Росію. Про політ "Байрактара" одним з перших повідомив російський Telegram-канал "Мілітарист, зазначають Патріоти України. "Український Б...

Від'єднання Росії від SWIFT: Чим загрожує недоімперії фінансова ізоляція і хто постраждає

субота, 17 квітень 2021, 8:21

Депутат Європарламенту від Литви Андрюс Кубілюс у недавньому інтерв'ю журналістам заявив, що під час чергової сесії європейці обговорять та ухвалять спеціальну резолюцію про агресивну політику РФ стосовно України й додаткові обмеження, які вони можуть ...