Заохочення агресора: Регламентний комітет ПАРЄ дав "зелене світло" Росії. Що далі

Регламентний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи 3 червня схвалив проросійську резолюцію, яка може змінити правила організації щодо запровадження санкцій стосовно делегацій. Адже якщо резолюцію таки проголосують, то РФ зможе повернутися в ПАРЄ і лобіювати скасування запроваджених проти неї санкцій, зазначають Патріоти України.

Глава делегації Верховної Ради в ПАРЄ Володимир Ар'єв розповів, що голосування за проект цієї резолюції відбудеться на сесії Асамблеї через три тижні – 24 червня.

Це поганий варіант, який ускладнює санкційну процедуру, але повністю її не ліквідує, як того вимагали росіяни. Навіть якщо резолюцію проголосують, то можливість запровадити санкцій в урізаному варіанті, але залишиться,
– зауважив він.

Ар'єв наголосив, що що українська делегація була проти затвердження цієї резолюції.

Водночас, багато з тих, хто голосували за резолюцію, заявляли, що таким чином росіяни можуть прийняти запропонований компроміс, бо "треба їх нарешті почати критикувати в обличчя, адже вони не змінюються".

"Наївна позиція, м'яко кажучи. Відверто проросійські (представники, – 24 канал) аргументували необхідністю "зберегти доступ 140 мільйонів росіян до Європейського суду з прав людини". Мене цей аргумент обурив, бо за цей доступ українці платять і свободою, і життям", – додав член ПАРЄ.

За його словами, комітет проігнорував і звернення громадських організацій, правозахисників, родичів заручників і моряків.

Тому, українська делегація протягом наступних трьох тижнів буде працювати над тим, щоб переконати Асамблею не ухвалювати цю резолюцію, адже це загрожує поверненням російської делегації до роботи в Асамблеї.

На їх руках смерть українців: ЗМІ розповіли, як Путін позбавляється старшого командування армії РФ (відео)

середа, 29 червень 2022, 16:56

Президент РФ Володимир Путін сподівався захопити Україну за кілька днів. Але його армія ось уже чотири місяці потопає у власній крові. Ці втрати - в першу чергу заслуга ЗСУ. Про це йдеться в сюжеті проекту FreeДом. Але водночас десятки тисяч убитих сол...

Не лише Деркач: У СБУ назвали імена впливових російських агентів в Україні

середа, 29 червень 2022, 16:44

Російське керівництво дійсно припускало, що Київ вдасться захопити за кілька днів, використовуючи всі інструменти, що є у Кремля: від армії до диверсійних груп та агентів впливу в Україні. Про це в інтерв'ю "Головкому" розповів речник СБУ Артем Дехтяре...