Українські захисники знищили російську зенітну установку ЗУ-23−2, вогонь перекинувся ще і на ворожий склад боєприпасів. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Facebook, передають Патріоти України.
«Нападникам не вдалося провести обстріл позицій наших військ. Влучний постріл — і російська зенітна установка ЗУ-23−2 на базі автомобіля ЗіЛ-131 палає, як скирта соломи», — сказано в повідомленні.
При цьому водій автомобіля почав тікати в сторону можливої допомоги, але завдав окупантам ще більшого клопоту, оскільки вогонь перекинувся на їхній склад боєприпасів.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: