Запаси ще є, а виробництво вже не налагодити: Жданов розповів, як довго Росія зможе бомбити Україну

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що Росія має достатньо ракет, щоб продовжувати завдавати ударів по українських містах. Для цього країна-агресорка дістала свої ракетні запаси. У коментарі виданню "Сьогодні" Жданов зазначив, що водночас налагодити виробництво нових ракет найближчим часом практично неможливо для Росії, передають Патріоти України.

За його словами, до початку вторгнення в Україну кількість ракет "повітря-земля" або "земля-земля" оцінювалася в 5-7 тисяч. Водночас, як він зазначив, експерти можуть не враховувати зброю, яка була знята з озброєння.

"Наприклад, "Точка У" (радянський тактичний ракетний комплекс. – Ред.). Вона була відправлена на зберігання 2019 року і її прибрали з обліку. А це була наймасовіша ракета в Радянському союзі. Зараз вони дістають їх", – сказав він.

За словами військового експерта, відомо про кілька тисяч таких ракет. Крім того, у РФ дістали ракету "Онікс". Раніше її також було знято з озброєння, але зараз вона перебуває у бойовому складі.

Проте відновити виробництво ракет неможливо, оскільки Росія не має для цього сучасних чіпів, вважає Жданов. Крім того, неможливо відтворити плати 1970-х років, оскільки ці технології далеко в минулому. "Колись називалася цифра, що РФ здатна випускати одну ракету на місяць. Йдеться про таку ракету, як "Калібр". Виробничі потужності у них слабкі й технології застарілі", – зазначив він.

"За нами стояли "кадирівці": Полонений окупант розповів, як йому вдалося здатися в полон (відео)

середа, 1 лютий 2023, 23:14

На Запоріжжі під час бою бійці Російського добровольчого корпусу (РДК), які воюють на стороні ЗСУ, взяли в полон одного з окупантів. Він розповів про "порядки" в російській армії. Відповідне відео оприлюднили в Telegram-каналі РДК, передають Патріоти У...

У стилі Статуї Свободи: В Естонії створили гігантську скульптуру Зеленського

середа, 1 лютий 2023, 22:52

В Естонії створили свою версію Статуї Свободи у вигляді Президента України Володимира Зеленського. Очевидно, що скульптура уособлює боротьбу української нації проти російських окупантів, зазначають Патріоти України. Естонія від початку повномасштабного...