Заперечують війну, але хочуть миритися: У Путіна висловилися про відносини із Україною

Сергій Шойгу "не бачить" два повноцінних армійські корпуси на окупованих територіях з керівництвом армії в Ростові.

Керівництво Російської Федерації як і раніше заперечує військову агресію проти України, і при цьому просуває "миротворчі" меседжі. Про це заявив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц у себе на каналі в Telegram, передають Патріоти України.

Таким чином він прокоментував нове інтерв'ю міністра оборони РФ Сергія Шойгу, в якому він оцінював вірогідність війни між Україною і Росією.

"Шойгу не бачить війни з Україною, як і багато росіян, не бачить два повноцінних армійські корпуси на окупованих територіях з керівництвом армії в Ростові, не бачить колони і ешелони військової техніки, боєприпасів та ПММ. Засоби РЕБ, розвідки і безпілотні апарати які є тільки на озброєнні його армії... тисячі доказів військового втручання, окупації, а звичайними словами - війни. Він говорить про дружбу і добросусідство після того, як росіяни принесли горе в тисячі українських сімей", - зазначив офіцер.

Також він поділився прогнозом щодо подальших дій чиновників Кремля стосовно України. "Останнім часом дуже часто закидаються такі меседжі з вуст російських керівників, так і українських теж... Вони готують плацдарм для миру, дружби і жуйки", - додав він.

Чисельність військ РФ на кордоні з Україною невдовзі має подвоїтись, - ОПУ

понеділок, 12 квітень 2021, 22:05

Машовець подякував за підтримку Швецією суверенітету й територіальної цілісності України. Він привернув увагу до нарощування Росією військових сил вздовж українських кордонів, "у результаті чого їхня чисельність невдовзі має подвоїтись", а також до заг...

Не платив за комуналку: Тупицького виселили з Конча-Заспи, суддя обурений

понеділок, 12 квітень 2021, 21:50

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами (ДУС) розірвав договір про користування будинком з головою Конституційного Суду Олександром Тупицьким, указ про призначення якого суддею скасував президент Володимир Зеленський і який неда...