Запевняє, що стала зовсім іншою людиною: Побачивши смерть в обличчя, Тимошенко публічно покаялась і розповіла, як страшно перехворіла на коронавірус

Чи дійсно "Леді Ю" змінила світоглядні цінності, чи йдеться лише про політичну риторику задля притягнення на свій бік виборців, покаже найближче майбутнє

Народна депутатка України та лідерка партії Батьківщина Юлія Тимошенко, яка перехворіла на коронавірус, розповіла, як важко перенесла хворобу. В ефірі програми Свобода Слова нардеп запевнила, що під час хвороби була на межі життя і смерті, зазначають Патріоти України.

«Я можу сказати, що було надзвичайно страшно. Це я вам чесно скажу. Що коли ти задихаєшся, здається, що від тебе йде життя і ти залишаєш цей світ, тому що дійсно не знаєш, чим це закінчиться за п'ять або десять хвилин», – розповіла вона.

Тимошенко сказала, що після хвороби багато чого переосмислила.

«Я хочу попросити вибачення. Я не раз брала участь у всіх цих сварках, протистояннях тощо. І я хочу сказати, що просто побачила це ззовні, збоку, як людина, яка вже не дуже розбирається, що відбувається тут, в цьому світі. Я відчула, що так не може далі продовжуватися», – заявила вона.

За словами депутата, спочатку вона ставилася до коронавірусу легковажно, але після своєї хвороби і того, як її діти і онуки перехворіли, змінила думку:

«Зараз ходить стільки різних версій: звідки коронавірус, природно він виник або неприродно, політичне підґрунтя або не політичне... Я хочу зараз всім сказати: для людини, яка захворіла, це не має ніякого значення. Просто треба чітко знати, що коронавірус – це така хвороба, яка є лотереєю. Ти можеш витягнути легку форму, а можеш витягнути смертельну форму», – заявила вона.

Лідер Батьківщини закликала не недооцінювати небезпеку хвороби і використовувати всі системи захисту.

«Коли це трапляється – потім вже пізно робити висновки. Треба робити висновки зараз», – підкреслила вона.

Нагадаємо, що 23 серпня у Юлії Тимошенко виявили коронавірус.

Пізніше з'явилася інформація, що Тимошенко підключили до апарату штучної вентиляції легень. Її стан був стабільно тяжким.

Тоді ж прессекретар Тимошенко Марина Сорока повідомила, що Юлія Володимирівна отримує інтенсивний курс терапії, відповідно до протоколу лікування Covid–19.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...