
В окупованому Бердянську сталася пожежа на базі відпочинку, яку росіяни використовують як військовий шпиталь. Про це повідомляє у "Фейсбук" прес-служба міськради, передають Патріоти України.
Згідно зі свідченнями очевидців, пожежа сталася на базі відпочинку "Райський куточок". Стовп чорного диму було видно здалеку. "За попередньою інформацією нам відомо, що саме у цьому закладі, який до війни належав голові РВА Олексію Бакаю, окупанти розташували шпиталь", – повідомили в міськраді.
Самі окупанти запевняють, що сталася пожежа в ресторані - замкнуло проводку. Стверджується, що під час пожежі ніхто не постраждав.
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...