
В окупованому Бердянську сталася пожежа на базі відпочинку, яку росіяни використовують як військовий шпиталь. Про це повідомляє у "Фейсбук" прес-служба міськради, передають Патріоти України.
Згідно зі свідченнями очевидців, пожежа сталася на базі відпочинку "Райський куточок". Стовп чорного диму було видно здалеку. "За попередньою інформацією нам відомо, що саме у цьому закладі, який до війни належав голові РВА Олексію Бакаю, окупанти розташували шпиталь", – повідомили в міськраді.
Самі окупанти запевняють, що сталася пожежа в ресторані - замкнуло проводку. Стверджується, що під час пожежі ніхто не постраждав.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...