Запевняють, що вони ні в чому не винні: ЗСУ на Харківщині взяли у полон п'ятьох окупантів

Під час запеклих боїв на Харківщині наші захисники захопили в полон п'ятьох росіян. Вони були вкрай деморалізовані та одразу почали скаржитися. Зокрема, цих окупантів турбувала велика кількість втрат із їхньої сторони. Про це повідомив 27 квітня голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України.

Скаржилися, що їхні життя не цінують

Затримані загарбники були дуже дезорієнтовані та проявили свою деморалізацію. Звичайно ж, вони зараз кажуть, що ні в чому не винні. Проте вже дають свідчення про злочини свого командування.

"Окупанти скаржаться на виснаження через великі втрати, тривалу участь у бойових діях, погане забезпечення та байдуже ставлення командирів до їхнього життя", – написав Синєгубов.

Він додав, що в кожного загарбника в Україні є невеликий вибір. Мовляв, вони можуть здатися в полон або ж виїхати "200-тим маршрутом".

Почаївську лавру перевірять на заборонені зв’язки із Московським патріархатом

середа, 24 червень 2026, 20:17

Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...

Бульбафюрер все зробив по-тихому: Ретранслятори в Білорусі, які коригували російські удари по Півночі Україні, вже не працюють - Зеленський

середа, 24 червень 2026, 20:03

Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...