Заплатять за все: На росіян чекає "неймовірна бідність" через санкції, - ексголовний економіст МВФ

У Росії може виникнути "неймовірна бідність" через суттєвий вплив міжнародних санкцій на економіку країни, які справді працюють. Про це колишній головний економіст МВФ Кеннет Рогофф сказав під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передають Патріоти України.

"Погляньте на Іран, подивіться на Північну Корею, подивіться на Венесуелу, подивіться на Кубу. Ось куди рухається Росія", – сказав економіст.

Він зазначив, що РФ у майбутньому може стати "гігантським Іраном" через наслідки дії західних санкцій. На росіян чекає "неймовірна бідність", додав Рогофф.

Він запевнив, що запроваджені проти Росії обмеження працюють, а всі заяви представників режиму країни про теневиправданість санкційних планів Заходу є неправдивими.

Експерт пояснив, що РФ втратила частину своїх доходів, що свідчить про уповільнення виробництва та інших секторів економіки. "Найважливіші санкції – ті, що впливають на ВПК. Уявімо, що війна закінчилася, і Україна перемогла, але режим у Росії не змінився. Думаю, нам треба подумати про довгострокові санкції", – наголосив економіст.

"Вітер був у бік противника": В ЗСУ розповіли подробиці про застосування хімічної зброї окупантами

неділя, 28 травень 2023, 15:41

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти бійців Збройних сил України біля Авдіївки. З української сторони втрат не має, бо вітер був у сторону ворога, інформують Патріоти України. "Днями зафіксовано викорситання хімічної зброї на Донецькому н...

На жаль, дива не сталося: В ОВА розповіли про долю трьох зниклих безвісти після удару по Дніпру

неділя, 28 травень 2023, 13:29

У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації повідомили про загибель трьох зниклих безвісти людей після удару по медзакладу у Дніпрі. Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак, передають Патріоти України. "Стала відома доля трьох людей, які зни...