
Американське аерокосмічне агентство NASA підписало угоду "Артеміда" (Artemis) з агентства країн-партнерів - разом вони освоюватимуть Місяць. Цей пакт встановлює набір принципів, якими дослідники керуватимуться під час освоєння Місяця, повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу NASA.
Як зазначається, такі правила мають запобігти конфліктам у космосі. До пакту крім США приєднались:
- Австралія;
- Канада;
- Італія;
- Японія;
- Люксембург;
- Об'єднані Арабські Емірати;
- Велика Британія.
"Артеміда" буде найширшою та найрізноманітнішою міжнародною програмою дослідження космосу людиною в історії. Ми об'єднуємося з нашими партнерами для дослідження Місяця і встановлюємо життєво важливі принципи, які створять безпечне, мирне та квітуче майбутнє у космосі для всього людства", - сказав глава NASA Джим Брайденстайн.
Варто зазначити, що агентство має на меті до 2024 року висадити на поверхню супутника Землі "першу жінку й наступних чоловіків". Мета програми полягає в організації наукових досліджень та пошуку економічних вигод від використання Місяця. Йдеться, зокрема, про перетворення супутника на майданчик для подальшого дослідження Марсу.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....