
Українська Запорізька атомна електростанція, яка зараз перебуває під окупацією Росії і так співпрацює із Сполученими Штатами Америки. Про це повідомив народний депутат України Руслан Горбенко в ефірі Вечір.LIVE, передають Патріоти України.
"Запорізька атомна електростанція — це єдина АЕС, яка вже співпрацює зі Сполученими Штатами. 4 блоки ЗАЕС працюють на сировині приватної компанії Westinghouse з 2018 року", — розповів він.
Він зауважив, що росіянам станція, яка використовую виключно сировину Westinghouse, не дуже потрібна. За словами депутата, Westinghouse це — приватна компанія, але контролюючий пакет належить не тільки виключно США, а й Канаді. Він додав, що цікаво, хто підкинув таку ідею Дональду Трампа, але США можуть увійти у Фонд "Енергоатома", але усі АЕС належать українському народу.
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...