
Захисники України в Запорізькій області знищили ретельно замаскований опорний пункт ворожих військ. У результаті було знешкоджено бойову техніку окупантів. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. У своєму Telegram-каналі він також оприлюднив відео нового удару по ворогу, яке підписав "запорізька "Чорнобаївка", передають Патріоти України.
Він додав, що якщо в українських сил оборони буде 300 екіпажів дронів, які раз на три дні зможуть знищувати по одній одиниці бронетехніки РФ, то на місяць захисники України могли б знищувати по 3 тис. одиниць військового транспорту окупантів.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...