Запорізька Чорнобаївка: Захисники України знищили замаскований опорний пункт окупантів (відео)

Захисники України в Запорізькій області знищили ретельно замаскований опорний пункт ворожих військ. У результаті було знешкоджено бойову техніку окупантів. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. У своєму Telegram-каналі він також оприлюднив відео нового удару по ворогу, яке підписав "запорізька "Чорнобаївка", передають Патріоти України.

За словами Геращенка, ретельно замаскований опорний пункт вирахували службовці військової контррозвідки СБУ."Не допомогли ні маскувальні сітки, ні хмиз на них. Унаслідок прямого влучення бомби в бліндаж спочатку відлетіли "кабіни" в орків, потім відірвало вежі на БТР-82", – розповів радник міністра.

Він додав, що якщо в українських сил оборони буде 300 екіпажів дронів, які раз на три дні зможуть знищувати по одній одиниці бронетехніки РФ, то на місяць захисники України могли б знищувати по 3 тис. одиниць військового транспорту окупантів.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...