Заповнювала журнали в школі: На Херсонщині після обстрілів військ РФ загинула молода вчителька (фото)

У Херсонській області під час обстрілу військами Росії загинула молода вчителька Дар'я Голик. Дівчині було 32 роки, передають Патріоти України.

Осколок касетної бомби ворожих військових підрозділів потрапив до школи, де вона перебувала на той момент і заповнювала шкільні журнали. Педагогиня була доброю і чуйною людиною. Любила дітей і свою роботу. Постійно навчалася новому.

Вчителька загинула від осколка снаряда РФ

У матеріалі Obozrevatel розповіли, що 32-річна вчителька англійської мови ліцею №3 селища Білозерка у Херсонській області загинула 21 травня. Російські війська під вечір почали обстріл з Урагану. Дівчина в той момент перебувала в школі і заповнювала шкільні журнали.

"Її вбила касетна бомба. Осколок прилетів до школи, де вона була. Вона загинула", - сказала одна зі знайомих Дарини.

У свій останній день вчителька, згадують її знайомі, перебувала в гарному настрої, сміялася. У неї було безліч планів на життя. Дівчина була доброю і чуйною. Любила дітей і життя.

"Вона була дуже добра, чуйна. Вона викладала англійську та зарубіжну літературу. Дуже любила дітей, учні теж її любили. Даша дуже любила життя. Важко повірити, що її більше немає", - каже знайома педагогині.

Дар'я була дуже красивою, розумною і чуйною. Своєї сім'ї у вчительки не було. Вона була єдиною дочкою у своєї матері. "Вона була дуже красивою, розумною, успішною, чуйною. Своєї сім'ї у неї не було, і вона була єдиною дочкою у своєї мами", - сказала ще одна подруга Дар'ї Голик.

Дистанційне навчання не любила

У школі, де працювала Дар'я, розповіли, що її дуже любили учні і чекали на уроках. Вчителька дуже не любила віддалені заняття, для неї було важливо відчувати енергетику і настрої дітей. "Для неї було важливо бачити дітей на відстані витягнутої руки, відчувати їх настрій і енергетику", - пишуть на сторінці школи в Мережі.

Дар'я постійно вчилася новому

Судячи з фотографій Дар'ї Голик в соціальних мережах, дівчина постійно чомусь вчилася, брала участь в громадських організаціях. Була членом бізнес-асоціації Ми - Херсонці, була в клубі англійської мови. Дівчина часто виїжджала на природу, робила фотографії біля моря, яке вона дуже любила.

21 травня, того ж дня, у Білозерці під час обстрілу загинула ще й літня жінка. Лікарі не встигли довезти постраждалу до лікарні, вона померла в машині швидкої допомоги. Крім того, поранення отримали батько і дочка-підліток.

Згідно з даними Херсонської обласної прокуратури, у Білозерці поранення отримали 5 осіб. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1,2 статті 438 Кримінального кодексу України – Порушення законів і звичаїв війни.

"Пішла вслід за російським кораблем": Одну з колон окупантів знищили на шляху в бік Запоріжжя

субота, 20 серпень 2022, 6:28

Одна з колон російської військової техніки та живої сили, яка виїхала з окупованого Маріуполя у бік Запоріжжя, до місця призначення не доїхала. Колону було знищено Збройними силами України за наводкою підпільників інформаційного спротиву Маріуполя. Про...

"Это - пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...