"Запрягали" два тижні: Нацрада збирається покарати телеканали за російський контент на Новий рік

Українське суспільство "пішло далеко вперед і випередило своє телебачення, яке вважає, що радянщина досі у голові у глядачів", заявили у Нацраді, зазначають Патріоти України. Нацрада з ТБ та радіомовлення провела моніторинг контенту на українських телеканалах за 31 грудня та 1 січня..

Тепер Нацрада планує покарати мовників за надмірну кількість російських та радянських фільмів.

"Суспільство пішло далеко вперед і випередило своє телебачення, яке вважає, що радянщина досі у голові у глядачів", - заявила голова Нацради Ольга Герасим'юк.

"Ми розчаровані та серйозно обурені такою кількістю російськомовного наповнення українських телеканалів у період новорічних свят. І це позиція не лише Нацради та суспільства. Стільки невдоволення глядачів та скарг ми вже давно не отримували. І тут, мабуть, питання, навіщо все це було? І питання моральної сторони до керівників та редакцій телеканалів, тому що в умовах російської агресії напевно настав час поважати свою аудиторію і не намагатися "годувати" ним радянські фільми та попсу і російськомовний контент", - підкреслив член Нацради Максим Онопрієнко.

Найвищі рейтинги переглядів новорічної ночі мали телеканали 1+1 та Україна, які транслювали медіапродукти власного виробництва. При цьому найбільша частина радянського кіно була на телеканалах СТБ та Інтер.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: