"Запрягали" два тижні: Нацрада збирається покарати телеканали за російський контент на Новий рік

Українське суспільство "пішло далеко вперед і випередило своє телебачення, яке вважає, що радянщина досі у голові у глядачів", заявили у Нацраді, зазначають Патріоти України. Нацрада з ТБ та радіомовлення провела моніторинг контенту на українських телеканалах за 31 грудня та 1 січня..

Тепер Нацрада планує покарати мовників за надмірну кількість російських та радянських фільмів.

"Суспільство пішло далеко вперед і випередило своє телебачення, яке вважає, що радянщина досі у голові у глядачів", - заявила голова Нацради Ольга Герасим'юк.

"Ми розчаровані та серйозно обурені такою кількістю російськомовного наповнення українських телеканалів у період новорічних свят. І це позиція не лише Нацради та суспільства. Стільки невдоволення глядачів та скарг ми вже давно не отримували. І тут, мабуть, питання, навіщо все це було? І питання моральної сторони до керівників та редакцій телеканалів, тому що в умовах російської агресії напевно настав час поважати свою аудиторію і не намагатися "годувати" ним радянські фільми та попсу і російськомовний контент", - підкреслив член Нацради Максим Онопрієнко.

Найвищі рейтинги переглядів новорічної ночі мали телеканали 1+1 та Україна, які транслювали медіапродукти власного виробництва. При цьому найбільша частина радянського кіно була на телеканалах СТБ та Інтер.

Хто допомагає Путіну поповнювати ракетні запаси: Військовий експерт розповів секрети

понеділок, 26 вересень 2022, 12:56

Росія не може виробляти ракети через брак мікросхем іноземного виробництва. Олександр Коваленко, військовий експерт пояснив, чи зможе Росія знайти союзників, які допоможуть їй поповнити запаси ракет. Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.ua, передають Па...

Куди цілитиметься Росія та яким може бути ядерний удар по Україні - прогноз аналітиків

понеділок, 26 вересень 2022, 12:52

Російська армія зазнає в Україні поразки. Тому чутки про те, що Путін наважиться застосувати ядерну зброю, продовжують поширюватися. Експерти висловлюють різні думки щодо цього, передають Патріоти України. Журналісти французької агенції AFP поговорили ...