"Запрошую вас у гості ввечері, обіймаю": "Оновлену" Тимошенко спіймали на пікантній переписці з Єрмаком (фото)

ідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко запросила в гості главу Офісу президента України Андрія Єрмака для того, щоб "продовжити розмову". Телефонне спілкування між політиками у вівторок, 26 січня, під час засідання Верховної Ради. Це зафіксував фотокореспондент видання "Букви", передають Патріоти України.

З повідомлень зрозуміло, що Єрмака цікавило, чи встигла глава "Батьківщини" поговорити із Сергієм, прізвище якого не вказується. Та відповіла, що вже поспілкувалася зі Русланом Стефанчуком і готова "прояснити ситуацію".

Також на світлинах видно частину листування, де Тимошенко пише Єрмаку, що вже повернулася до Києва, та запрошує його в гості. Також вона пригадує день народження Зеленського і, ймовірно, порівнює його "з національним святом".

"Уявляю, скільки людей хоче сьогодні привітати президента. Вам сьогодні нелегко) Я вже в Києві, матеріали підготувала. Готова продовжити нашу розмову, запрошую вас в гості ввечері в найближчі зручні Вам дні. Обіймаю", – написала Тимошенко.

Джерело: Букви

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...