
Президент України Володимир Зеленський приїде у четвер, 6 листопада, до Будапешта для участі в саміті Європейського політичного співтовариства. Про це він заявив у своєму вечірньому зверненні, передають Патріоти України.
«Завтра я буду в Будапешті – на саміті Європейської політичної спільноти на запрошення прем'єр-міністра головуючої в Європейській раді Угорщини Віктора Орбана та президента Європейської ради Шарля Мішеля. Це вже п'ятий саміт у цьому форматі», – він.
Президент нагадав, що перший неформальний Саміт ЄС був у Чехії, другий – у Молдові, потім в Іспанії, Великій Британії. Зеленський подякував Угорщині за запрошення. «І ми будемо обговорювати безпекові виклики в Європі, а також нові можливості для всіх партнерів. Буде ряд зустрічей, ряд домовленостей із європейськими лідерами», – зазначив глава держави.
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...