
Президент України Володимир Зеленський приїде у четвер, 6 листопада, до Будапешта для участі в саміті Європейського політичного співтовариства. Про це він заявив у своєму вечірньому зверненні, передають Патріоти України.
«Завтра я буду в Будапешті – на саміті Європейської політичної спільноти на запрошення прем'єр-міністра головуючої в Європейській раді Угорщини Віктора Орбана та президента Європейської ради Шарля Мішеля. Це вже п'ятий саміт у цьому форматі», – він.
Президент нагадав, що перший неформальний Саміт ЄС був у Чехії, другий – у Молдові, потім в Іспанії, Великій Британії. Зеленський подякував Угорщині за запрошення. «І ми будемо обговорювати безпекові виклики в Європі, а також нові можливості для всіх партнерів. Буде ряд зустрічей, ряд домовленостей із європейськими лідерами», – зазначив глава держави.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...