Президент Володимир Зеленський провів переговори з 43-м президентом США Джорджем Бушем у режимі відеоконференції. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента, передають Патріоти України.
Глава держави подякував США та американському народові за підтримку України і заявив, що наша країна відчуває справжню допомогу Вашингтона: «Американці відверті, відкриті люди, і я відчуваю це. Ми маємо спільні цінності. Я відчуваю, що це від серця».
Буш-молодший висловив підтримку Зеленському та українцям у боротьбі з російським агресором. «Ваша відвага є дуже важливою для подальшого успіху. Якщо ви далі так робитимете те, що робите, у вас завжди буде наша підтримка, якщо ви продовжуватимете боротися так, як зараз… У вашу країну вторглися сили, які хочуть вбивати безневинних людей. І той факт, що ви твердо стоїте, надихає американців», — сказав він. Зеленський запросив 43-го президента США відвідати Україну в зручний для нього час.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...