Президент Володимир Зеленський провів переговори з 43-м президентом США Джорджем Бушем у режимі відеоконференції. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента, передають Патріоти України.
Глава держави подякував США та американському народові за підтримку України і заявив, що наша країна відчуває справжню допомогу Вашингтона: «Американці відверті, відкриті люди, і я відчуваю це. Ми маємо спільні цінності. Я відчуваю, що це від серця».
Буш-молодший висловив підтримку Зеленському та українцям у боротьбі з російським агресором. «Ваша відвага є дуже важливою для подальшого успіху. Якщо ви далі так робитимете те, що робите, у вас завжди буде наша підтримка, якщо ви продовжуватимете боротися так, як зараз… У вашу країну вторглися сили, які хочуть вбивати безневинних людей. І той факт, що ви твердо стоїте, надихає американців», — сказав він. Зеленський запросив 43-го президента США відвідати Україну в зручний для нього час.
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...