Президент Володимир Зеленський провів переговори з 43-м президентом США Джорджем Бушем у режимі відеоконференції. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента, передають Патріоти України.
Глава держави подякував США та американському народові за підтримку України і заявив, що наша країна відчуває справжню допомогу Вашингтона: «Американці відверті, відкриті люди, і я відчуваю це. Ми маємо спільні цінності. Я відчуваю, що це від серця».
Буш-молодший висловив підтримку Зеленському та українцям у боротьбі з російським агресором. «Ваша відвага є дуже важливою для подальшого успіху. Якщо ви далі так робитимете те, що робите, у вас завжди буде наша підтримка, якщо ви продовжуватимете боротися так, як зараз… У вашу країну вторглися сили, які хочуть вбивати безневинних людей. І той факт, що ви твердо стоїте, надихає американців», — сказав він. Зеленський запросив 43-го президента США відвідати Україну в зручний для нього час.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...