Президент Володимир Зеленський провів переговори з 43-м президентом США Джорджем Бушем у режимі відеоконференції. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента, передають Патріоти України.
Глава держави подякував США та американському народові за підтримку України і заявив, що наша країна відчуває справжню допомогу Вашингтона: «Американці відверті, відкриті люди, і я відчуваю це. Ми маємо спільні цінності. Я відчуваю, що це від серця».
Буш-молодший висловив підтримку Зеленському та українцям у боротьбі з російським агресором. «Ваша відвага є дуже важливою для подальшого успіху. Якщо ви далі так робитимете те, що робите, у вас завжди буде наша підтримка, якщо ви продовжуватимете боротися так, як зараз… У вашу країну вторглися сили, які хочуть вбивати безневинних людей. І той факт, що ви твердо стоїте, надихає американців», — сказав він. Зеленський запросив 43-го президента США відвідати Україну в зручний для нього час.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...