Запросив в Україну: Зеленський провів онлайн-переговори з Джорджем Бушем (фото)

Президент Володимир Зеленський провів переговори з 43-м президентом США Джорджем Бушем у режимі відеоконференції. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента, передають Патріоти України.

Глава держави подякував США та американському народові за підтримку України і заявив, що наша країна відчуває справжню допомогу Вашингтона: «Американці відверті, відкриті люди, і я відчуваю це. Ми маємо спільні цінності. Я відчуваю, що це від серця».

Буш-молодший висловив підтримку Зеленському та українцям у боротьбі з російським агресором. «Ваша відвага є дуже важливою для подальшого успіху. Якщо ви далі так робитимете те, що робите, у вас завжди буде наша підтримка, якщо ви продовжуватимете боротися так, як зараз… У вашу країну вторглися сили, які хочуть вбивати безневинних людей. І той факт, що ви твердо стоїте, надихає американців», — сказав він. Зеленський запросив 43-го президента США відвідати Україну в зручний для нього час.

У "РДК" заявили, що знову проникли до Росії

понеділок, 29 травень 2023, 22:09

Представники "Російського добровольчого корпусу" заявили, що в черговий раз перейшли державний кордон Росії. "Учора прикордонники РФ відзначали своє професійне свято. Бійці РДК привітали їх черговим успішним переходом "дірявого" державного кордону", - ...

"Тут все плохо. Совсем": Окупант скаржиться на важку ситуацію на позиціях (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 22:00

Ще один російський окупант, якого країна-агресор відправила воювати в Україну, поскаржився, що у армії РФ на фронті "не все добре", як, ймовірно, розповідають пропагандисти. Він розповів, що російські війська зазнають втрат, а захисники України щільно ...